Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig szoptattátok a babátokat?

Meddig szoptattátok a babátokat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 16:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az enyém 2hetes korától kapott tápit is, először keveset, majd egyre többet. 3 hónapos volt a baba, mikor végképp elapadt a tejcsi.
2010. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15 hós koráig,de akkor már csak este szopizott,végül leszoktattam.
2010. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Fiam 21 hónapig szopott (ő már 10 éves), lányom 1 éves és még 3-4x szopik.
2010. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

5 hónapos koráig. Akkor sajnos tápszert kellett neki adni, mert olyan antibiotikumot kellett szednem, ami mellett nem szoptathattam. Azóta eszik már mindent, nem csak tápszert, de már csak éjjel hajlandó szopizni, hiába lenne tejem, de így már nem is vesződöm a fejéssel, mert cumisüvegből sem fogadja el. De azért éjszaka olyan jó érzés, hiányzik, de elfogadom, hogy nem kell neki napközben.


6,5 hónapos nagylegény anyukája

2010. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3 hónapig, volt pár nap amikor nem fogadta el a cicit, akkor fejtem, majd pár nap múlva egyik napról a másikra elapadt a tejem.
2010. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4 hónapos koráig csak szopott, tápszer nem is kellett, de aztán 6 hónapos kora körül egyszerűen abbahagyta a szopást. :( Valószínűleg én rontottam el, mert fejtem is, és a lefejt tejet megkapta cumisüvegből. Elkényelmesedett, és utána már nem akart megküzdeni a tejért többé... :( Sajnos hamar elapadtam.
2010. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4 hónapos koráig kizárólag csak szoptattam,majd már csak reggel és este szopott.
2010. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10 hónapig.
2010. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az én kis manóm sajnos mióta hazajöttünk a kórházból tápszeres.Elmaradt az a nagy tej belövellés, és így ha naponta 2*-r tudtam egy rendes adagot szoptatni.Aztán nem volt hajlandó szopni(mint előttem is írták-üvegből könnyebb) és most 10hetes korára ott tartunk, hogy már 3 hete egy csepp tejem sincs.
2010. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

16:21

Fiam 6 hós korától reggel és este, 18 hónaptól csak este.

Kitartó volt, magától hagyta abba.

2010. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!