Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái, ti...

Tápszeres babák anyukái, ti hogy csináljátok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azt olvastam egy orvosi oldalon, hogy a babáknak a levegőnyeléstől fáj a hasuk, amit nem is igazán evéskor, hanem előtte a sírásnál nyelnek. Így én úgy csinálom, hogy eszik a manó, utána (ha éjszaka van) elaltatom és kiballagok megcsinálni a következő adagját, betekerem alufóliába és beviszem magunk mellé a cumisüveget, hogy mire felébred, újra ott legyen mellettünk a tejcsi. Szerintetek így jó? Ti hogy csináljátok? Evés előtt csináljátok meg és lehűtitek a tejcsit?
2012. okt. 1. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én vettem cumisüvegmelegítőt! Beállítottam melegentartóra, abba teszem a vizet éjszakára. Ha felébred, csak gyorsan hozzádobom a tápszert és kész is van!
2012. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én termoszba tettem a vizet.
2012. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Baromság, hogy előtte a sírástól fáj.

Amúgy jobb, ha viszel kimért meleg vizet, kimért tápszert, amikor felébred csak össze kell önteni, rázni...

2012. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
MIndhárom gyerekem tápszeres volt- és amig egész kicsik voltak és éjjel ébredtek, apa kicsit foglalkozott velük, míg villámgyorsan megcsináltam a tápot. Nem volt hasfájás egyiknél sem- de nagyon gyorsan át is aludták az éjszakákat.
2012. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én lànyom szuletése ota tàpos. (2honapos) én elkészitem elore az egész napi adagot, berakom a hutobe és mikor kell, bedobom a mikroba (30-40)mp-re és màr ehet is a kisasszony.
2012. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mindig frissen készítem el, a dobozára rá is van írva, hogy nem lehet előre megcsinálni, megmaradtat is csak 2 óráig szabad hűtőben tárolni.

Egész napra felforralom a vizet, majd kimérem minden etetésnél az adagot, bele a táp, majd 20 mp mikró.

2012. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Eneh12 ***** válasza:
Mi később kezdtük a tápszert. Vízforralót vettünk. Minden evés után forralok friss vizet és a kiöntőben hagyom. következő etetésnél esetleg rá kell melegíteni egy kicsit.
2012. okt. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2utolsó válaszolónak tanácsolnám, hogy Szentkirály szénsavmentes vízből készítsétek a tápszert- sokkal egyszerűbb. Nem kell forralni. Nekem is három gyerkem van, születésüktől tápis volt mind- de már 5éve a legnagyobbnál is így csináltam- gyerekorvos mondta.

Persze ahogy ti gondoljátok- de így tényleg egyszerűbb.

2012. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!