Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak 38,8 a láza,...

Kisfiamnak 38,8 a láza, normális ha nem akkar enni? 9 honapos lehet a fogatol de kitudja.

Figyelt kérdés
ugy aludt most el hogy nem vacsizott es nem is akart inni teat sem.

2012. okt. 1. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ha nem eszik, de inni itasd, ahányszor csak tudod! A folyadék ilyenkor nagyon fontos! És ne bugyoláld be, vékonyan legyen felöltöztetve, hogy tudjon hűlni, párologtatni! Ja és már adhatsz neki lázcsillapítót is 38,5 felett! Már levont érték a 38,8? Ne kecsegtesd magad, biztos, hogy nem a fogzástól ilyen magas a hője!
2012. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen ha nincs levonva 39,3.tehat akkor nem a foga :-(((((
2012. okt. 1. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a foga! A fogzás nem okoz lázat! :(
2012. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos biztosan nem a foga. 8 hónapos kislányommal ugyanígy voltunk 2 hete. Este felment a láza,másnap mentünk dokihoz.Sajnos benyelt valamilyen vírust. 3 napig volt nagyon magas a láza,utána még 4 napig nem evett semmit,se szilárdat,se anyatejet. Ne ijedj meg,tényleg az a fontos,hogy sokat igyon. Szerintem holnap vidd el orvoshoz,biztos ami biztos.

Jobbulást Nektek!

2012. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a foga. Hasonló problémánk volt, orvos mondta, a fogzás nem okoz lázat. Gyanús, hogy nem eszik, a torka vagy mandulája fájhat! Látnia kéne orvosnak!
2012. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt mondták,a fogzás az max. hőemelkedést okoz.Viszont, a fog is szerepet játszhat,mert olyankor,ha jön nekik,legyengül a szervezetük,könnyebben beszednek vírusokat.

Szóval ez holnap már mindenképpen orvos,szerintem.

2012. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most van megint valami gyerekek körében terjedő felső légúti nyavalya. A lányomnak napok óta 38 felett van a láza. És nagyon sokat sír, nem eszik. Voltunk ma orvosnál. Mandulagyulladása van.

Úgyhogy vidd orvoshoz. Ja, és itasd. Ha kell, vegyél neki olyan itókát, amit szeret. Bár 9 hónaposan még nem biztos, hogy mindenféle finomsággal megitattad már:-), de próbálkozz, mindig legyen a kezed ügyében az innivalója.

2012. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van a kicsik körében ilyen 3 napos vírus. Mi 7és fél hós korban kaptuk el, pedig nem is voltunk gyerekes közösségben. 3 napig 38-39 fokos láz. Percre pontosan 3 napig tartott. Kúpot és nurofen szirupot írtak fel. Szegénykém a 3 nap alatt alig evett, csak a cicimet fogadta el, de szerintem azt is csak ivásra. Rengeteget aludt ekkor. Utána még több nap volt mire az étvágya visszatért. Sok folyadékot adj a babódnak. Ja és a láztól a székletünk is folyós lett.Jobbulást
2012. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ja és tényleg igaz az amit előttem írtak, hogy a fogzásnál legyengül az immunrendszer és könnyebben elkapják a dolgokat, mert amikor volz ez a lázas vírusunk, akkor jött ki felül a foga.
2012. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2012. okt. 2. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!