Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha az 5 hetes kisfiam...

Nyuszómuszó87 kérdése:

Normális ha az 5 hetes kisfiamnak 37,5-öt mérek végbélben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rendszeresen 37,5 és 37,6-ot mérek neki végbélben! Azt tudom hogy 0,5 fokot le kell vonni, de azt nem hogy ez normális-e! Tápszeres, mert nem indult be a tejem. Kicsit hasfájós, nehezen tud pukizni, de van amikor meg nagyon megy neki! Naponta de minimum 2 naponta van széklete is!

Első babánk kérlek segítsetek!!


2011. aug. 4. 19:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ebből már levontál 0,5-öt? És ezt este méred? De egyébként miért méred minden nap? Este ill. du.-án mindenkinek magasabb a hője ez természetes. 37,5-el nem kell csinálni semmit, szerintem nem baj, nem kell méregetni ok nélkül.
2011. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Minden ujszulotthoz jár védőnő hetente 2x , tőle megtanulhatsz mindent a csecsemogonzodozasrol.
2011. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
0%
Fújjjjj
2011. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Mi itt az újszülött osztályon végbélnél a 36.5-37.5 közöttit tartjuk normálisnak. Ha magasabbat mérsz, akkor érdemes figyelgetni, de ennyinél még nem kell csinálni semmit :)
2011. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
normális, az én fiamnak is rendszeresen annyi volt és igen, én pl. jópár hónapos koráig minden este mértem fürdés előtt. Különben nem is tudtam volna, hogy alapból elég magas a testhőmérséklete.
2011. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az én egyik fiamnak is magasabb azalaphője, most már 3 éves és jól van :) Nekem is meg kellett szokni ezt, Te is meg fogod!
2011. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ma 22:49


Mivel látszólag az égvilágon semmi fogalmad sincs a babák ellátásáról, ezért felvilágosítalak. A kisbabáknak muszáj figyelni a hőmérsékletét, mert náluk a hőemelkedés is veszélyes lehet. A legpraktikusabb a végbélben mérni, mert ott objektív, és a leghamarabb észlelhető a kisebb eltérés is. A babának ez semmilyen fájdalmat sem okoz.

2011. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, honnan vetted ezt az ostobaságot?! :DDDD

Ennek a kényszeres fenékbenturkálásnak valami pszichés háttere lehet, kezeltesd magad!

2011. aug. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Miért, ti kisbaba popsitól undorodók? Ti hol méritek a picik lázát?
2011. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem undorodok a fenekétől, de csak okkal mérek lázat, nem pedig szórakozásból vagy kiváncsiságból. Szegény gyerek...
2011. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!