Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet menetiránynak...

Mikortól lehet menetiránynak megfelelően bekötni a babákat?

Figyelt kérdés

Megvettük a gyerekülést, de ez csak menetiránnyal megegyezően köthető be. Hány hónapos/hány kg-s kortól utazhatnak így a babák?

Kislányom 10 hós, 7,5 kg, 73 cm.


2009. aug. 4. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 9 kg-tól, de én kivártam, amíg a lányom 10 kg és 1 éves lett.
2009. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Úgy tudom akkor mikor már saját maga tud ülni..kg szerintem abszolút nem számít..pl..kisfiam 8.5 kg 5 hónapos és még nem tud üllni..2 hét és 9kg lesz..és valószínű akkor sem fog még magától üllni..
2009. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg 9 kilótól köthető be, de én várhatnék arra, azt hiszem.Kislányom 11 hónapos és még csak 8,5 kiló, de már 8 hónapos kora óta menetiránynak megegyezően utazik, mert 6hónapos kora óta stabilan ül. Ezt neked kell érezned, akkor kötheted be úgy, ha már biztosan tartja a fejét,hátát, nem lesz gond fékezéskor.
2009. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezért kérdezem, mert a barátnőm 13 kg-t mondott, de az én kislányom annyira lassan gyarapszik, hogy akkor majd kb. 3 éves lesz, mire eléri azt a súlyt, addig nem utaztathatom hordozóban?!


kb. 2,5 hónapja stabilan ül, fogózkodva szépen jár, azt hiszem megvárom a 9 kg-t és utána beültetem.


Azért vettük meg neki az ülést, mert a hordozóból mindig ülne fel, hogy lásson, így elég nyűgösek az autókázások.


Köszi a válaszokat!

2009. aug. 4. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!