Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a család jön babát látogatn...

Ha a család jön babát látogatni (7 hetes) állandóan közel hajolnak a gyerek arcához és úgy beszélnek hozzá. Ez engem nagyon idegesít. Csak én vagyok ezzel így, vagy mást is zavarna?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, de ha ennyire zavar, akkor meg kell kérni őket, hogy ne tegyék. Picinek sem lehet kellemes, mint ahogy minket is zavar, ha túl közel hajolva beszélnek hozzánk. Viszont baja nem lesz tőle. Én a helyedben finoman megkérném őket, hogy ne olyan közel...
2009. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nyugodtan mondd meg nekik szerintem, hogy nem kell olyan közel hajolni, mert már túl van a 6 hetes koron, már lát messzebb lévő dolgokat is rendesen:-))

ha normálisak, akkor ugyis értik a célzást. amúgy akár lát akár nem, úgyis elsősorban hang alapján fogja a gyerkőc beazonosítani a körülötte lévőket ilyenkor még:-)

2009. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a picik ilyenkor még csak kb. 20-30 cm-re látnak tisztán. De ha ez téged zavar, akkor szólj nekik nyugodtan.
2009. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 4. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!