Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél két gyerek között...

Akiknél két gyerek között nagyon kicsi a korkülönbség (12-15 hónap) hogy fogadtátok Ti és a család, közvetlen környezet a hírt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát először megdöbbenve.

13 hónap van köztük.

De aztán nagyon örült mindenki.

A terhesség nagyon könnyű volt semmi bajom nem volt ( szerintem azért mert nem volt időm magammal foglalkozni)

A szülés is könnyű és gyors volt.

A két gyerek nagyon össze van nőve ( pedig fiú, lány)olyan mint ha ikrek lennének.

Az első fél év volt egy kicsit nehéz, de mondjuk nekem sok segítségem volt.(nagymamák, testvérek)

2009. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is kicsi a korkülönbség,11 hónap. Mindenki megdöbbent,velem együtt.Sokan ellenezték ismerösök,ismeretlenek,mert h nehéz lesz stb...Ugyan már,nagyobb korkülönbséggel se könnyű...és akinek ikrei vannak? Ne törödj más véleményével.!!! Persze voltak irigyek is,akik amiatt szóltak be. A második terhességem szinte észrevétlenül lezajlott,nem volt időm magammal törödni,mint ahogy az előttem válaszoló írta.és a szülésem is sokkal gyorsabb volt a másodiknál,2 óra alatt meg is lett a kislányom,az első megcsinálta az utat neki,még nem ment össze a csipőcsontom stb.Persze a szervezetnek megterhelő. Első szülésem után kb 4 hétig éreztem a gátmetszést stb,felállni,alig tudtam, Második szülés után semmi bajom nem volt,szülés után 2 órával,már mentem minden merre,tudtam mindent csinálni,szinte nem is éreztem h szültem.Kiloim is lementek,most 5 hós a kicsi,és annyi kg. vagyok,mint a két terhesség előtt.
2009. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!