Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek melyik pelenka...

Újszülöttnek melyik pelenka vált be? Tapasztalt anyukák?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 09:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a pine vált be, jó a nedvszívóképessége, meg az ára is. :)
2012. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Huggies Newborn! A lányom tudtam, h nem lesz hatalmas nagy! Nem is lett 2640grammal született! :) És nekem nagyon bevált! Azóta is a Huggiest használom, csak már a 4-est! :)
2012. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pampers Newborn Premium Care - van benne egy kakifogó háló, direkt a kezdeti nagyon híg anyatejes kakihoz fejlesztették ki. A többiből kifolyt a kaki, így ezt használtuk, nem folyt ki belőle sosem.
2012. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudom mi volt a márkája de olcsó volt!!!!Minden etetéskor(de 2 óránként tuti)cserélni kellett így nem akartunk méreg drága pelenkát venni!!!2-3 hét után váltottunk Liberora(mindhárom gyermekünknél ez vált be).
2012. okt. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Az újszülött pelenkája a Liberónak is jó.


mi annak idején bevásároltunk szülés előtt egy csomó Pampers pelust, aztán szüléskor kaptam pelenka mintát és nekem a Liberó tetszett a legjobban 2-es (new born) pelusban.


3as pelenkában pedig talán a Huggies. :)

De mindegyik (pampers, libero is) jó volt, de a Huggies mintája tetszett legjobban.


ami még nekem fontos volt, hogy sokszor, ha gyűjtöd a vonalkódot, kapsz ajándékot. Mi ezért vettünk sok Pampers-t, erre megszüntették az ajándék akciót. :(


A liberoklub-ban sok jó babás ajándék van...

2012. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2012. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sokféle pelenka jó. Legjobb volt újszülöttnek a pampers, a dm saját márkás pelusa, a tescos saját márkás pelus, a rosmann-os pelus.

Ami nekünk nem jött akkor be, az a huggies. Most már viszont jó lett ez is. A baba popsijának alakjától is függ a pelus jósága, ki kell őket próbálni. Kezdeni a pamperst javaslom. (premium care)

2012. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a lányoknak jó volt a Pampers és a liberó ami újszülötteknek való.A kisfiú kipisilt egy nap 6x a pampersből a Huggiesből csak a Liberó volt jó neki.
2012. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi is a Huggies Newborn-t szerettük (kislány).
2012. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 sumergo ***** válasza:
Pampers Premium Care. És azóta is ezt használjuk. Majdnem 1 éves.
2012. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!