Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek azt a babakocsit,...

Megvennétek azt a babakocsit, ami a bababoltban az utolsó, kiállított darab? Nincs belőle raktáron és nem tudnak most rendelni sem belőle.

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Simán. Át kell nézni minden működik-e, aztán hajrá. pláne ha kedvezmény van rá. Nem valószínű hogy bárki gyerekkel tologatta volna.
2012. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem.mindenki rángatja,forgatja,összecsukja,kinyitja.de mondjuk ha adnak rá kedvezményt,akkor meggondolnám.
2012. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én nem, mintahogy semmi másból sem veszek kiállítási darabot. Ezekről mindig azt képzelem, hogy egy csomóan összefogdosták. Nálam ez egyébként már egy kicsit beteges. Pl. a boltban se veszem el soha az elsőt a polcról, bármiről van szó.

Ha a józan eszemre hallgatnék, akkor simán meg lehetne venni.

2012. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Természetesen,miért ne!Én ezt így gondolom.

Ha nagyon tetszik,megfelel minden igényemnek akkor ÉN nem hagynám ott,csak azért mert már megfogták,megnézték páran.

Persze azt sem ítélem el,aki nem.

2012. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én etetőszékből vettem meg a kiállított darabot a Brendonban. Nem volt rá ezért kedvezmény.Mért is lett volna. Attól az ugyan olyan, csak össze lett rakva hamarabb..
2012. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze,miért ne?Mi baja lenne.Amit raktárról hoznak az is lehet hibás.Ha tetszik nektek és csak az az egy van belőle akkor vegyétek meg nyugodtan.
2012. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és csak azért mert raktáron már nincs,nem hinném hogy adnak rá kedvezményt.
2012. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megveheted. Ránézel, hogy mindenoké-e vele. Nekünk a hordozónk volt utolsó. Poros volt, áttöröltem nedves ruhával.
2012. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, ezt is tettem.
2012. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha 50% körüli kedvezményt adnak, kiállított daraboknál ez a minimum...
2012. okt. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!