Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik olcsóbb pelenka vált be?

Melyik olcsóbb pelenka vált be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


MI a véleményetek a girrafe, helen harper, rossmanos, lidl vagy más olcsóbb pelenkáról?

A drágábbakat már próbáltuk pampersből kifolyott a kaki, pisi, a liberó, huggies, dm-es szupik voltak, de gondoltam valami olcsóbb is jó lenne, ha mást nem nappalra, na de melyik legyen a következő? 4 hós kisfiú anyukája :)


2012. okt. 4. 13:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ja és gumis a hátulja a happynak én ajánlom!!!
2012. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is pellenka diszkontban veszem. És gumis a hátulja. ha van kuponom akkor csak 40ft-ba kerül a 4-es méret. Ha nincsen akkor 44ft.
2012. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A zöld csomagolású tescos és az auchanos teljesen jó.
2012. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
most nézem, hogy a müllerbe akciós a sajátmárkás pelenka szerintem holnap be is szerzek egy csomaggal :)
2012. okt. 4. 17:53
 15/19 A kérdező kommentje:
a tescos milyen árban van? a 3-mas méret érdekelni
2012. okt. 4. 17:53
 16/19 A kérdező kommentje:

happy bellát csak az auchanban kapni?

kb mennyibe kerül?

2012. okt. 4. 18:13
 17/19 anonim ***** válasza:

Happy Bella van a Tescoban is.

Kipróbáltuk a Tesco saját márkás zöld csomagosát a 2-es méret nagyon jó volt,de a 4-es már nagyon gáz.A Mülleres saját márkást tudom ajánlani,a rossmannos Babydream is jó,bár nekem többször a kezembe maradt a pelenka szárnya amin a ragasztószalag van.

Pampers zöld(Active Baby)jó volt egészen 4-es méretig,de aztán már reggelre átnedvesedett,ekkor váltottunk Liberóra ami tökéletesen bevált és olcsóbb mint a Pampers és több db is van egy csomagban,ezt általában 3400Ft-ért veszem a 80db-os 5-ös méretet kuponokkal.

2012. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekünk a Huggies vált be...Auchan-ba lehet kapni!Mondjuk mi még csak az 1-est használtuk, de nagyon bevált!
2012. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Most vettem pennys pelenkát, idáig jól bírja. Úgy érzem megbízhatok az olcsóbb pelenkákban is, főleg, hogy pont a pampers nem vált be ami a legdrágább :) így akkor egyre olcsóbb felé próbálkozom

a tescosat is néztem majd legközelebb :)

Melyik olcsóbb pelenka gumis hátul, mert ez a pennys sem az meg a mülleres sem volt, bár nem volt gond vele, de pl a dm-es az gumis a hátulján is.

2012. okt. 16. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!