Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy a kisfiam ne...

Mit tegyek, hogy a kisfiam ne sírjon a babakocsiban?

Figyelt kérdés
6 hónapos. Már a mózest lecseréltük a sport részre, de ez sem megoldás. Ha nem alszik, akkor nem akar benne lenni. Picit döntve van, egy kicsit tud nézelődni. Vannak játékai is benne. Hosszabb útra nem merek vele elindulni, de már lassan a ház körül sétálni sem, mert félek, hogy ordítani fog benne. Mit tegyek? Hagyjam sírni majd megszokja? Van valami megoldás? Nem akarom mindig kivenni, mert meg fogja szokni. Nagyon ritkán van el benne több ideig:(
2012. okt. 4. 14:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%

Én nem értem, hogy miért képes valaki hagyni üvölteni a gyereket a babakocsiban, meg vagyonokat költeni különböző kocsikra, amikor van egy sokkal egyszerűbb megoldás. Miért idegenkedtek annyira a hordozástól?

Én se nagyon terveztem, hogy hordozós anyuka leszek, de a babám igen :) Szintén üvöltött a kocsiban, de nekem nem volt szívem hagyni, így vettünk egy kengurut. Azóta imád sétálni, és nekem is rá kellett jönnöm, hogy így sokkal könnyebb. Nem kell mindenhova tolatni a batár kocsival, nem foglaljuk el az egész járdát, nem kell lavírozni a kátyuk között stb.

Próbáljátok ki egyszer.

2012. okt. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%
hát nem lennék képes 45 kg-osan a majdnem 11 kg-osomat ölben vinni de már mikor 8 kg-os volt is sem tudtam volna. ezért inkább vettem neki sorra a kocsikat ,,hátha"... Most sem bírok borzasztó gyenge a karom. Ha valahol muszáj 1 órán át ölben tartanom elpukkannak a karomban a hajszálerek és úgy nézek ki mint akit összevertek kék-zöld foltosan. Kíváncsi leszek te is ilyen lelkes leszel ha hízik még egy kicsit...
2012. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem beszélt ölben vivésről! Hordozásról beszéltünk, közel nem ugyan az karban vinni egy babát mint egy kényelmes hordozóban:)!
2012. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

fiam a babakocsiban üvölt, de kendőben sem szeret lenni, mert melege van. továbbá nem engedi magát batyuba kötni (még csak 5 hós, de 7 kg, 70cm -így elöl nem tudom már vinni), háton meg zavarja, hogy a kezeit beteszem a batyuba. ha már tud majd ülni, és hideg lesz, biztos jobban szereti majd. de addig küzdünk.


sajnos azért muszáj menni sétálni addig is, mert a nagy tesójával sem szúrhatok ki, hogy a 4 fal között legyen, ezért sír a kicsi a kocsiban. ha nagyon üvölt, akkor kiveszem és karban viszem tovább, de már teljesen kivan a vállam-hátam.

2012. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó:)!


Szuper megoldás lehet Nektek egy karikás kendő, vagy egy egyrétegű csípőkötés megtanulása, ezekmivel egy réteg kendőt teszel a bab köré, nem melegtenek, valamint a háton hordozáshoz hasonlóan tud látni előre, és a kéz be- és kitételt is meg tudja oldani:)!

Addig, amíg nem tudod hátra tenni ezt javasolnám a sírós babakocsizás/ karban cipelés helyett:).

Ha nem hosszú túrára indultok, és figyelsz, hogy ne mindig egy oldalra kösd a kicsit, akkor a derekadban sem tesz kárt. A karikás kendőt pedig úgy is tudnád hasznosítani, hogy beteszed a babkocsi aljába, és ha sírdogájl, akkor csak gyorsan felkapod, mégsem szakad le a karod:).

2012. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Árakat is írnátok ezekhez a hordozó eszközökhöz.
2012. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%
A kenguru odáig működik amíg az anyuka elbírja a gyereket. Nagyon súlyos gerincbetegséget okoz a nagyobbacska cipelése. Ezért a folyamatos hordozás maximum 9 kg-ig ajánlott. E felett nem csak kínszenvedés de komoly ortopédiai betegséget okoz. Azok az anyukák akik sokáig használják nagyon meg fogják inni később a levét a dolognak... Csak csecsemőt vigyünk így és kis termetű anyukák próbálják kerülni a használatát!
2012. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

köszi!

már próbáltam csípőn is vinni, rövid ideig tetszett neki, de még kicsinek érzem ahhoz, hogy tartsa a hátát, fejét. ahhoz viszont már nagynak, hogy féloldalasan cipeljem. (igen, váltogatva jobb, de sajnos amúgyis van gond a gerincemmel.)


karikás kendő lehet, hogy jó ötlet, de nem csrélném le a 2 kéziszőttes kendőmet, melléjük meg luxusnak érzem.

2012. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A kengurut(egyébként semmikor) és az elölhordozást valóban érdemes abbahagyni pár kiló felett de háton hordozni, hacsak nincs betegség, "bármeddig" lehet. Természetesen nem 11 kilóssal kezdve egész nap, de folyamatosan, fokozatosan hozzáerősödve kevés esetben okoz problémát. Sőt, mivel háton hordozva nem görnyed az ember lánya, nem is tud, és erősíti a mély hátizmokat, sokaknál az addigi panaszok enyhülését is "okozza" a __helyes_ horodzás.
2012. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha nem "sajnálod", akkor az egyik kendőt át lehet alakítani karikássá, lehet karikát kapni külön, egy ügyes varrónő vagy ismerős meg tudja csinálni:)! És a karikás az, ami újszülöttől tipegő korig bármikor használható, tehát nagyon megéri, majd amikor ki- be kéretőzős időszakotok lesz, akkor is nagyon jó szolgálatot tud tenni:).
2012. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!