Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj, ha többször...

Szerintetek baj, ha többször úgy alszik el a kisfiam (3 és fél hónapos), hogy babakocsiban tologatom?

Figyelt kérdés
Később le tudom róla szoktatni?Kiságyában is el tud aludni, de ott nagyon ritkán, és sokat sír, mire sikerül neki, nem szeretem sokáig sírni hagyni!
2012. febr. 29. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha neked ez így megfelel szerintem nincs ezzel semmi baj.Később majd ritkítod a kocsikázást és fokozatosan szoktathatod az ágyába.
2012. febr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kb 3-4 hónapja altatom babakocsiban a kislányunkat. Reggeli után alszik még bent a szobában egy fél órát, utána felébred. Utána napközben sehol máshol nem volt hajlandó elaludni csak a 2 szoba közötti előszobában. Ott félhomály, és hűvös van. Este sincs gond, vacsi után irány a kiságy, max félóra és alszik.
2012. febr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en most keszulok raszoktatni a babakocsira, mert mar nem birom kezben altatni, most mondta anyum hogy en is mindig ott aludtam nappal es semmilyen alvasproblemam nincs, barhol tudok aludni, inkabb ott mint sirjon es feljen a kisagytol
2012. febr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3.dik vagyok az lemaradt hogy 4hos lesz
2012. febr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha neked nem teher. Később át lehet szoktatni, de nem biztos, hogy egyszerű lesz, persze az is előfordulhat, hogy simán megy majd. Ez a jövő titka :)
2012. febr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem csak így tud elaludni, nem gond.


Én szeretek nagyokat sétálni, amikor olyan jó idő van mint most is két etetés között lemegyünk akár 3-4 órára is. Most 5 hónapos, elkezdett nézelődni, nagyon élvezi :-)

2012. febr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!