Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos, anyatejes babám...

10 hónapos, anyatejes babám 3-4x ébred éjjel, meddig tarthat ez?

Figyelt kérdés
lehet már csak kényelemböl ébred, mert szopizni akar? próbálom visszafekteni, simogatni, de bepipul, nem alszik vissza.
2012. okt. 4. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
pont tiz honaposan dontottem el, amikor mar orankent kelt enni, es biztos voltam benne hogy nem ehes, hogy nem adok enni, nem kap cicit, max egy keves vizet, ekkor a fogai sem jottek. Elso nap 3 oran keresztul tiltakozott, aztan visszaaludt, reggel kelt fel, masodik nap 2 oran keresztul, harmadik nap mar csak fel ora, negyedik nap nem is kelt fel. Azota neha megebred, de jonnek a fogai ujra.
2012. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát ez jól hangzik :) csak még a 2 éves kislányom is velünk alszik és nem tudom nem-e ébredne rá a sírásra...
2012. okt. 4. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak kényelemből ébred igen. Addig, amig hagyod, nagyon sokáig ezt fogja csinálni és szórakozik tovább. Ha bepipul, hagyd ott, majd megnyugszik, de ha folyton "ő győz" akkor nem mostanában lesz nyugodt éjszakád.
2012. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van olyan baba aki átalussza az éjszakát elsőre,van olyan akinek idő kell. Én kislányom 2éves 2szer éjszaka és cicire alszik vissza, majd elhagyja-tudom-amikor megérett rá, ahogy a napközbenieket is magától elhagyja. Tudom hogy fárasztó, mert én még egy éjszakát sem aludtam át, de hidd el mindennek eljön az ideje :) Amikor jött a foga, kb 10szer keltem, és ugyanez, ha nyűgös, vagy beteg. (Apa is ilyen volt) Amúgy szerintem az anyatejes babák közt több az ébredős. Barátnőm babája is 2.5éves ő is kel cicizni. Teát,vizet nem fogadja el. Nem szomjas,csak az összebújás végett van ez.
2012. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy 10 hósnál ez már szokás. Hogyan próbáltad már leszoktatni? Vagy próbáltad egyáltalán? Én korán kezdtem leszoktatni, 4 hónaposan már csak egyszer kelt fel.
2012. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gabszem ***** válasza:
0%
Lehet hogy éhes? Lefekvés elött adj inkább tápszert neki.
2012. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat előre is, nem akarok senkit bántani ezzel. De nekem 2 éves a lányom, 1 évesen magától hagyta abba a cicizést. El nem tudnám azt képzelni, hogy ő most cicizzen. Már olyan furának tartanám, én egy két évest, aki már mindent ehet simán elválasztanám, és a 10 hónaposat meg leszoktatnám az éjszakázásról. Nekem ez már túlzás. A gyermeknek kell illeszkednie a családhoz egy idő után (ezt főleg az éjszakázásra, és az evésre értem), persze szép fokozatosan, de első az, hogy megtanulja éjszaka alszunk, más az éjszaka, más a nappal.
2012. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

biztos nem éhes, én nem bánnám, ha fel kell éjjel kelnem, pl. egyszer, de , hogy 3-4 szer? még nem próbáltam leszoktatni, párszor vissza fektetem, de bemérgesedik és már ül is fel, de már nekiállok és megpróbálom a dolgot! amúgy sem tervezek már túl sokáig szoptatni, lassan leválasztom.

köszönöm a válaszokat! elfogadok jó tanácsokat :)

2012. okt. 4. 21:59
 9/10 anonim ***** válasza:
elso vagyok: hozzateszem egy percig sem hagytam sirni a kisagyban, vegig a kezemben volt amikor tiltakozott, kimentunk a masik sotet szobaba, magyaraztam hogy alszanak a jatekok, aztan jott a sotet konyha ott is minden aludt. Szerintem megertette, villanyt sehol nem kapcsoltam, csak a haloban ejjelifenyt. Aztan meg nehanyszor mutogatta, hogy menjunk ki, ujra elmondtam hogy minden alszik, a kedvenc jatekait is elsoroltam, hogy mind alszik, igy beletorodott. Aztan beletettem a kisagyba, o probalt elaludni, de mivel a cicit szokta meg, ido kellett hozza, hogy megtanuljon nelkule elaludni
2012. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tápszeres a lányom mégis sokszor ébred éjjel, eszik is, aztán megnyugszik és alszik 2-3 órát maximum. sajnos tanácstalan vagyok, mert fogzik állandóan, nem hagyom sírni, mert tudom, nem jókedvéből ébred :( Remélem nem tart sokáig.

A helyedben pótolnám vízzel- teával, lehet ráun majd.

2012. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!