Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt hogy lehet megoldani egy...

Ezt hogy lehet megoldani egy babával?

Figyelt kérdés

3 hetes a babánk és nem tudom,hogy az alábbi dolgot hogy csináljuk majd.

Nem tudok főzni,ezért eddig étterembe jártunk,az utóbbi 3 hétben pedig rendeltünk,mert még étterembe nem voltunk a kislányunkkal.Viszont nem tudom,hogy csináljuk,mikortól vihetjük magunkkal.Nyugodt,nem sírós baba,több ember között is jól elvan.

A hétvégén pedig lenne egy szülinapi vacsora,ahová meghívtak és nem tudom,hogy oda elvigyük-e vagy sem.Kulturált társaság meg a hely is az,ahová megyünk,kb 30-35 ember lenne.


Mikortól vihetjük étterembe?

A hétvégi vacsorára elvigyük magunkkal vagy inkább ne?


Köszönöm előre is a segítségeteket!



2012. okt. 5. 09:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom, hogy már nem annyira aktuális, de nem bírtam ki, hogy ne szóljak hozzá :-) Én sem igazán tudok főzni és egy darabig bébiételt adtam a Kicsimnek, aztán áttértem arra az ételre, amit rendeltünk mi is magunknak. Persze előtte én is feltettem itt ezt a kérdést, hogy mennyire gáz és ne tudd meg mennyire le lehettem hurrogva, hogy milyen anya vagyok! Honnan tudják ezek a híres anyukák, hogy amit megvesznek a boltban húst, zöldséget, mennyire génkezeltek, hol tárolták őket? Egy étterem nem engedheti meg magának, hogy romlott ételt szolgáljon fel és mivel állandóan ellenőrzik őket, a tisztaságra is ügyelniük kell, pont úgy, mint az ételkiszállító cégeknek. A bulival kapcsolatban én azt csináltam volna, hogy elmentem volna a babával, megláttam volna, hogy hogyan viseli, ha nem jól, hazajöttem volna, de az is lehet, hogy szép kényelmesen elaludt volna az öledben vagy a válladon és fittyet hány az egész társaságra :-)

2013. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!