Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ha így teszek? CSinálja...

Jó ha így teszek? CSinálja még így valaki? Miket etettek így elsőre a babával?

Figyelt kérdés
Három hónapos a babám és 5 hónapos korában szeretnék hozzátáplálni. Arra gondoltam hogy turmixolok egy kis barackot meg olyan gyümölcsöket amik már nem lesznek akkor és lefagyasztom.
2012. szept. 19. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

őszibarackot még tudsz .

sárgabarackot is csak azt később eheti majd.

most szilvát is tehetsz el így


ha veszel finom sütőtököt süsd meg és azt is akár felkockázva akár pépként elteheted . télen kapható de nem érdemes kisadagokkal bajlódni.


gesztenyéhez is ha olcsón hozzájutsz érdemes sütve eltenni


okosan csinálod ! sok sikert!

2012. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia én is csináltam, a babám megette elöször aztán már válogatott, annak nem ugyanolyan az ize, én alma levével kezdtem aztán nagyon reszelt almával, szintén télen lett fél éves, majd a többi gyümölcs, utána babapiskota almával stb. késöbb föztem krumplit sütötököt, a sütötököt kockára vágtam félig föztem és lefagyasztottam, igy mikor kellett neki kivettem pár kockát és föztem tovább kis csirkemellel és krumplival, turmixoltam, azt ette késöbb már mással is karfiollal brokkolival, csirkemell mindig volt benne kb 3x4 cm kocka, azt is ugy tettem el a fagyoba hogy ekkorákba vágtam igy csak kicsit kellett kivennem, 8 ho után már csepp sot vagy vegetát is tettem bele, ha sürü let tápszerrel vagy anyatajjel kevertem, ha hig lett,. Sinlacot tettem bele. mi igy kezdtük. Zsuzsi
2012. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az kimaradt hogy igen én is így csináltam. júniusi babánk van és már májustól fagyasztgattam neki . szilvát őszit kajszit meggyet télen nagyon jól jöttek.


gesztenyéből az ízesítetlent vettem egyedül és elég olcsón megúsztam . egyéni hogy mit fog szeretni a fiam őszibarack fan volt hatvan kisadag el is fogyott a meggyet nem szerette kicsinek mostanában ette meg tejpép mellé


arra figyelj hogy kisadagokat is fagyassz ne csak bébiételes mennyiségeket . mondom másképp legyen jégkocka méretüből sok nagyadagból meg kevés . eleinte keveset esznek .

céklát répát almát gesztenyét tököt parázsnál megsütve elteheted püréként v. kis adagokban dobozokban igazán jó íze van más mint a gáznál sütött étel .

2012. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Körtété is tehetek el?

2012. szept. 22. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!