Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes vagy pár hónapos...

Pár hetes vagy pár hónapos kistesónak vettetek külön orrszívót, vagy ugyanazzal szívjátok az orrát, mint a nagyobbnak?

Figyelt kérdés
2,5 éves a nagyobbik, neki is még azzal kell szívni.

2012. okt. 5. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ariannában két szívófej van, egyik az egyiké másik a másiké.
2012. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal szívatom a baba és a nagyobb gyerekem orrát is. Végül úgyis kimosom, szerintem semmi baj nem lehet így. Használhatod te is!!
2012. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, minden használat után kidobom és újat veszek . ....

Hát persze hogy kimosom ,akkor meg nem mindegy ....ááá

2012. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekünk is Aarianna van, így ráírtam,melyik, kié. de ha 1 feje lenne, akkor azt használnám mind2 gyereknél. végülis orrspraynél is hozzáér az orrához, és azt nem is szoktam mosni, ezt meg igen.
2012. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Azt meg nem értem, miért kell egy ilyen kérdésen megbotránkozni.
2012. okt. 5. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi sem vettünk azért másikat,megjelöltem,melyik "kié". Úgy is ki kell mosni azonnal!

Volt,hogy az egyik fej eltűnt és mind két nagynak ki kellett szívni az orrát- hát akkor azzal az egyel szívtuk mind a kettőét. Mire a legkisebbnek kellett,meg a nagy egyedül fújta az orrát,a két kicsi "használta" az orrszívót,így megint csak nem kellett venni.


Üdv: 3 lányos,22hkm

2012. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

azzal csak egy gond van, ha ugyanazt hasznalod, megpedig hogy az egyik megfertozi a masikat ezzel a modszerrel, hiaba mosod el az nem 100%-os, es ha egyszerre is nathasak, nem biztos hogy ugyanattol a virustol, vagy lehet az egyiknek ket virusa is van, igy a masik is megkapja, hiszen egyenesen az orraba rakod. Ha sterilizalod mindig a masik gyerek hasznalata elott akkor nincs gond, de szerintebb ez sokkal macerasabb, mint egy masik szivofej. Es bizony orrsprayt is kulon-kulon kellene hasznalni.

Gyogyszreszkent en nem ajanlom

2012. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elmosás után egy alkoholos vattával letörlöd, és használhatod a másik gyerekhez.
2012. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha testvérek így is úgy is elkapják ,nem ezen fog múlni.
2012. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!