Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fuszert adhatok mar 10...

Milyen fuszert adhatok mar 10 hos babamnak? Orolt piros paprika, fekete bors, baber level, oregano, delikat. En ezeket a fuszereket hasznalom, es adok a mi eteleinkbol a babamnak mar 3 honapja. Artok veluk neki?

Figyelt kérdés
10 hos a kislanyom.
2009. aug. 5. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ártasz.Csak az újabb divat szerint nem lehet adni szinte semmit a babáknak.Nekem három volt,és mind egészségesek lettek.Persze a fűszerek ne legyenek erősek,csípősek.Legalább a babád nem lesz válogatós,megeszik majd mindent.
2009. aug. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szintén 3 gyerek és szintén (bár 1 évig szoptak) 6 hónapos kortól a közös étkezésnél a mi ételünkből kaptak. Nem főztem nekik külön.

Egészséges nagygyerekek.

(Egyébként a "semmit nem szabad korán adni" elmélet, ami ma olyan divatos itthon helyett külföldön ma azt mondják, hogy éppen az allergiák kialakulása miatt mindent még akkor kell elkezdeni adni a babáknak amikor még szopnak. Fél éves kor környékére mondják már a lisztet, epret, tejterméket ...stb. Én egyik végletet sem tartom helyesnek, mindíg úgy csináltam, hogy mindent kínáltam, aztán a baba majd eldönti miből kér és miből nem.)

2009. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!