Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindent a hasmenésről! Kinek...

Mindent a hasmenésről! Kinek (babáknak), mennyi ideig tartott és mi volt az okozója?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kb egy hétig tartott legutóbb, a doki tejtermékmentes diétát javasolt és pro kidet kapott a babám. Hogy mitől volt jó kérdés, de elmúlt. Fogzáskor is előfordul 1-2 napig.
2012. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most volt újfent, nem tudom mitől. Másfél éves egyébként. Több mint egy hétig eltartott, de nem heveny hasmenés, csak napi 2 pelus,mint a rendes napokon, csak az állaga nagyon hasmenéses, nyálkás. Tehát szerintem vírus volt. Első héten csak normaflore-t adtam neki, úgy tűnt javul, erre megint durvább lett, akkor Smecta-t adtam két napig, és pro-kid-et, most már teljesen megjavult. És a tápszer helyett Sinlac-ot adtam, és még joghurtot se, főzeléknek krumpli-répa-kis husi, uzsira ropi alma. Szóval diéta is volt :/ rendesen.
2012. okt. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1,5 évesen, 8 napig tartott. Napi átlag 5 hasmenéses pelus + rettentő piros fenék. Majd kibújt az 5-ös(!) rágófoga... Nem volt láza, nem fájt a hasa, volt étvágya, jó kedvű volt.
2012. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. okt. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!