Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Huggies Newborn pelenka?

Milyen a Huggies Newborn pelenka?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok érdekelnének!
2012. okt. 7. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hetes lesz 2 nap múlva a babám, én azt használom. Meg vagyok vele elégedve. Elég kicsi, de a folyadékot teljesen felszívja. Reggelre mondjuk át szokott ázni, de éjjel nem is szoktam felkelni pelust cserélni, mivel szerencsére alszik.
2012. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem. A minősége nagyon jó, legalább is nekünk bevált. Igaz nálunk minden pelus bevált. Édesek nagyon rajta a minták is /bár ezt egy újszülöttet nem nagyon érdekel:-) /
2012. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a lányom idejében a huggies szar volt, mindig átázott. most a fiamnál a liberoval jártam ugyanígy, huggiest meg se próbáltam. mi a dmeset használjuk, az nem ázik át, nem folyik ki oldalt se a pisi. én arra esküszöm :)
2012. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekóünk nem jött be a 2-es méret, nyakamon maradt egy egész nagy doboznyi. Viszont a 4-es méret jó. Szóval ki kell próbálni, lehet, hogy nektek jó
2012. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kisfiamnál csak a Huggies vált be. Végigpróbálgattuk szinte az összes fajtát, mindegyikkel volt valami probléma, nem illeszkedett jól, kifolyt belőle minden, nem szívta fel rendesen a cuccot, piros lett tőle a feneke stb.

De én azt tapasztalom, hogy ez babafüggő, előre nem tudhatod, hogy mi fog beválni, próbálgatni kell.

2012. okt. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!