Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Faktum bútorcsalád bútorairól...

Faktum bútorcsalád bútorairól mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A nagy sarokszekrény és a 3 osztású szekrény (Két oldalt akasztós és polcos rész, középen fiók és nyitott polcok)között vacilálok, de a szívem a sarokszekrény felé húz. Viszont olyan sokan árulják használtan, hogy elgondolkodtam rajta, hogy lehet, hogy nem túl praktikus, és ezért válnak meg tőle olyan sokan.
2012. okt. 7. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Linkelsz be oldalt, ahol meg lehet nézni, hogy melyik ez a szekrény?


Mi épp a hétvégén szereltünk össze Faktum Makaó családból, be is rendezkedtem, tetszik, szeretem. Viszont keveslem a polcot. Azt a fajta szekrény rendeltük, ami bal oldalt zárt és 1 polc, 2 akasztós van benne, jobb oldalt nyitott 2 polc, és alatta 3 fiók. A kómodban az ajtó mögötti részt két részre osztja a polc - ez lehetne 3 részre osztott. A nyitott részen három polc van. Vettünk a pelenkázó alá egy plusz 3 polcos kiegészítő tárolót. Ezenkívül ágyneműtartós, kivehető rácsos ágyat. 120e körül volt mindez.

2012. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2012. okt. 7. 11:27
 3/10 A kérdező kommentje:
A Makaó elrendezése kicsit más, de a minősége biztosan ugyanolyan.
2012. okt. 7. 11:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Tetszik nagyon mind a kettő. A kisággyal vigyázz, ha átalakíthatót veszel, nézd meg valahol, hogy milyen magas összeállítva.

Én csak 154 centi vagyok, és emiatt nem tudtunk venni átalakíthatót, mert túl magas.

2012. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van már ágyunk, csak most már 2 gyerekünk van, és nem fér el a ruhájuk a korábbi, sima polcos szekrényünkben. A hármas elosztású a nyitott polcok miatt tetzsik, a másik meg olyan praktikusbak tűnik így képen, de nem tudom, melyik lenne nekünk jobb!
2012. okt. 7. 11:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk sarok van, ugyanez az elrendezés. Mondjuk mi csinaltattuk, amúgy a Brendonban láttam. Nagyon jó, én szeretem. Sok hely van benne.
2012. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sarokszekrényről nem tudok nyilatkozni, de Faktum bútorunk van már több, mint 4 éve. Nagyon jó minőségű, könnyű összeszerelni, praktikus. Nincs kímélve, főleg az ágy és a pelenkázó, de nagyon jól tartja magát :)
2012. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor maradok ennél a termékcsaládnál, már csak azt kell kitalálnom, hogy a kettő közül melyik legyen. Megnézzük élőben, és akkor biztosan könnyebb lesz dönteni.
2012. okt. 7. 11:50
 9/10 anonim ***** válasza:
nekünk Nelli van. A 3as elosztásút vettük, szeretjük.
2012. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nem sarokszekrényünk van, de faktum. Szép ízléses bútorcsalád, nyugodtan vedd meg, minőségével nincs baj. Ahogy láttam a linket, nekem nagyon tetszik, jónak tűnik az elrendezés.
2012. okt. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!