Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16-hó gyereknek milyen fogkrém...

ÉVI-Zéti kérdése:

16-hó gyereknek milyen fogkrémet ajánlotok és fogkefét?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
fogkefe signal tappancsos /egérke van rajta / 350-400 a dm-be, és krokodilos vademecumot /epres/ nekünk ezek váltak be. persze a fogkefe gyorsabban fog fogyni eleinte.
2012. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legjobb fogkrém az Elmex gyerekfogkrém, de csak akkor ha már ki tudja köpni. Nekem ezt ajánlotta gyerekorvos, fogorvos és már több helyen is olvastam. Fogkefében szerintem majdnem mindegy, én vettem már Tescosat is, mert a kisfiamnak az tetszett meg (kalózmintás volt). Amúgy Oral-B-t szoktam általában venni. A lényeg, hogy legyen kedve fogat mosni. :)
2012. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Nenedent fogkrémet használok és Mam-os fogkefét 2évesnek.
2012. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nenedent baby!! Nincs benne fluorid, és lenyelhető. Van hozzá (egy csomagban) ujjra húzható, szilikonos fogkefe is. Nem olcsó... Arra figyelj, ha ilyet veszel, hogy a "baby" verziót vedd!


Én NUK fogkefét használok + a Nenedent fogkrémet.

2012. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nenedentből létezik kb. 600 Ft-ért külön csak fogkrém is, amire ugyan az van írva, hogy 2 éves kortól, de ugyanúgy fluoridmentes. (Persze el kell valahogy adnia a gyártónak az 1700 Ft-os ujjra húzhatós szilikonos szettet is ugyebár...)

Én is ezt használtam kb. másfél éves koráig kisfiamnak, és a Müllerben vettem neki sima gyerekfogkefét. Akár ki is választhatja, ezek között nem sok különbség van. A lényeg a rendszeres fogmosás!

2012. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!