Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teszveszen érdemes kezdő...

Teszveszen érdemes kezdő ruhacsomagot venni? 2-t néztem.

Figyelt kérdés

Nem tudom megéri e. Van a fix áras. Arra érdemesebb e licitálni, vagy megér annyit?

Meg van amire csak licitálni lehet. Az mennyit ér meg? Nem tudom mennyit ajánlhatnék, ami még nem sok! Novemberre várom a babát. Nem vagyok nagyon tisztába az árakkal.


[link]


[link]


2012. okt. 8. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Átlagban a 200 Ft-os darabár az jó, szerintem megveheted nyugodtan a 15 ezres fix áron. Ha lemész a Brendonban, ennyiért 2-3 darabot kapsz, nem 72-őt!

A másik csomag is 200 Ft/darabra fog felmenni, olyan 10 ezer a maximum. Mivel azt írja, hogy kevés benne a márkás ruha, ezért talán olcsóbb.


Bármelyiket megveszed, lesz olyan ruha benne amit nem fogtok használni, de később majd rájössz, hogy mi az ami nem annyira szükséges, és majd úgy keresgélsz tovább.


Én is kezdőcsomaggal kezdtem ugyanennyiért (200Ft/db, több mint 2 éve:)

2012. okt. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Én a nem fix árasra licitálnék az sokkal szebb szerintem. A fix árasban olyan régebbi típusú rucik is vannak (nekem ezek nem jönnek be) és a kép is valahogy kevés és nem olyan jól látszik milyen is a minősége, így NEM adnék érte 15 ezret.

A licitálósért viszont 8-9 ezret is adnék, beírnám árnak és ha licitál rá más, akkor addig az enyém a csomi amíg ezt az árat feljebb nem tornásszák. Addig automatikusan engem ír ki győztesnek.

Azon szépek, bár pár hosszú ujjú body majd kell még hozzá esetleg mert csak rövidujjú van benne ami hosszúujjú rugihoz jó lesz de az ujjatlan rugikhoz viszont kevés novemberi babára. (nekem 2 novemberim van az 1 éves lányom és a 3 éves fiam).

Ami még tetszik a licitesben hogy ujjatlan plüss rugik vannak benne vagy 4 ami (majd látni fogod ha keresed) viszonylag ritka rugi fajta. Márhogy így használtan ritkábban találni, ( hosszúujjúakból mindig sok van.)

2012. okt. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
2. vagyok a licitálósban cherokee, scamp ezek jó minőségek, scamp body nekünk volt amit harmadik gyerekként hordott a lányom és még mindig kifogástalan minőségű volt.
2012. okt. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Az első csomagot venném meg, szépek újszerűeket a ruhák, megvan benne minden!

A második írja hogy foltos a body, a szett, van ami bolyhos.

Az első 200 Ft/ db áron nagyon jó, megéri!

2012. okt. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen az első csomagot venném meg.

1. Ennyi ruhát nem kapnál meg az üzletben ennyiért, sőt...

2.Nagyon jó kisrucik vannak benne, szépek a rugdalózók.

3.A licitálós nem tetszik, amiatt sem mert ahogy írta egy előző kommentelő foltosak is vannak benne stb. És az sem elhanyagolható szempont hogy abban túl sok a rövidujjú és az ujjatlan body ( tehát a nyári cucc), amire neked nem lesz szükséged téli babánál.

Tehát a licitálósnak a 46 db-os ruhájából csak elenyésző db-ot fogsz tudni használni. Amikor meg már olyan idő lesz hogy tudod használni, arra meg már kinövi a babád.

Ellenben a fix árassal, mert ott minden egyes db-ot ki fogsz tudni rendesen használni.


Amúgy egy plüss rugi 4000-5000,- FT-ba kerül.

15.000,-ért 3 db plüssrugit tudnál venni a Brendon babaáruházban, és nem 73 db-os ruhaszettet.


Még időben vedd meg, különben megveszi helyetted más.

2012. okt. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még meg beszélem a párommal. Igen a fix áras nekem is régebbinek tűnik. De itthonra jó lenne. A licitálóssal meg azért szemezek, mert van benne ami utcára is jó. Meg talán olcsóbban hozzá jutok mint a fix árashoz.
2012. okt. 8. 11:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok...a fix árasban is van jó pár rövidujjú meg rövidujjú body tehát ha azt azt érvet nézzük hogy nektek novemberi a baba akkor minek rövidujjú, ez mindkét csomagra igaz.

Egyébként meg hosszúujjú póló meg hosszúujjú rugi alá elég a rövidujjú body mivel örülsz ha csak egyszer kell a kicsi összeszorított karokat belenyomorgatni a ruha ujjba:DD


És igen a másik dolog ez hogy a fotó nagyon csalóka is lehet a fix árasnál a bodyk rugik minősége nem látszik rendesen illetve én már jópárszor vásároltam és adtam is el teszveszen és volt már hogy képen szépnek tűnt de aztán megkaptam és háááát nem volt olyan klassz.

Úgyhogy így "lutrira" én nem adnék ki 15 ezer ft-ot az nagyon sok, még ha a darabárakat nézem akkor is. Meg hát azért 73 db között ne legyen már mind otthoni játszós:) Hanem igenis a nagyobb része ennyi ruhácskának inkább legyen máshova is feladható. Főleg ilyen pici méretben viszonylag hamar ki is növi (bár azt nem olvastam hogy a 73 db-ból mennyi az 56-os )

2012. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a másodikat venném meg, max. 7000 ft-ért. A rövid ujjú bodykra télen is szükség van, a pólókat meg rá lehet húzni egy fehér hosszú ujjú body-ra, úgy nagyon vagány.
2012. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy látom a 2.-ikra sok a licit és sokan figyelik. Szerintem több elsz mint 7 ezer. Inkább keresgélek még.
2012. okt. 8. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!