Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogas kérdés-ha ezek a tünetek...

Fogas kérdés-ha ezek a tünetek, mikor bújik ki a fog?

Figyelt kérdés

Kisfiam 11 hónapos 8 foga van, most jönnek a kisőrlők. Nagyon, de nagyon ki van szélesedve az ínye, de nem piros, inkább fehér, kemény tapintású. Ömlik a nyála, piros a popsija, láza nincs.

Kinél hogy volt?

Köszönöm:)


2012. okt. 8. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

ugyanígy plusz hasmenés és változó étvágy sokszor szobahőmérsékleten fogadta el a főzeléket melegen fájt neki gondolom .


adtam almát rágókát csomót kötöttem a textilpelusra sokszor kentem a popsit a fenekét is a végbélnyílásnál néha egész fel volt maródva . levegőztettük is gyakran

dentinox-szal is kentük.

2012. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meddig tartott ez az állapot kedves 1.?
2012. okt. 8. 10:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyira sajnálom szegénykémet:(
2012. okt. 8. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:

első gyereknél hónapokig jöttek az örlők szemfogak ... sokáig.

most is elkezdődött . csak a metszők jöttek ki ilyen tünet nélkül.


enyhítsd a kínjait a kellemetlenségét de mást nem tudsz tenni sajnos az a jó ha rájössz mi az ami megnyugtatja ami hat neki amitől jobb .

2012. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!