Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most héthónapos lánykámnak...

Most héthónapos lánykámnak szerintetek milyen ruhatárra van szüksége a hidegebb napokra?

Figyelt kérdés
Hát ma reggel már nagyon hideg volt, így harisnyát is adtam rá + kabátot. Én most három hétre elmegyek, így nem tudom milyen ruhákat vegyek még, mennyire lesz hideg az idő. Overállunk van, viszont a mostani kabátunk olyan átmeneti. Ha jön a hideg ti egyből overállba öltöztetitek, vagy vesztek az ilyen piciknek is meleg téli kabátot?
2012. okt. 8. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

héthósnak igen overall. sőt én egyből kettőt vennék csak nem egy méretből. vennék egy kabátos változatot és egy egybeoverallt- lehet úgy is hogy ha most kb. 74-est hord akkor vegyetek 80-as egybeoverallt középen zipzárast és egy mérettel nagyobbat amit fel lehet hajtani akár. később kiengedhető és ha nagyon koszos lenne az egyik ott van a másik v. ha nincs olyan hideg elég a kabát egy bélelt nadrággal .

amúgy nem vennék kabátot sztem nem kell elég két overall de azért írtam így hogy kétfélét mert nem tudhatod -ha első baba- hogy melyik lesz praktikusabb Nektek.


sapka is legyen egy ami most jó és egy a köv. méretben fülvédős bélelt . ilyen picinek nem kell sál. bélelt rugi v. vastagabb rugi is és h. újjú body-k .

2012. okt. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miket tud a gyermeked? Mert az enyém hét hónaposan ülni még nem tudott, így a babakocsiba igen-igen beöltöztettem, de ha már mozog, ül, akkor elegendő kevesebb is. Jelenleg két évesemet body, pulcsi+ átmeneti kabátka, enyhe sapi. Egyelőre elég. Szerencsére szembe van egy ovi, és ott szoktam lesni a gyerekek/ovonénik ruházatát.
2012. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Overállból három is van, sapkákból is három, úgyhogy elég lesz.
2012. okt. 8. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!