Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap reggel adhatok már...

Holnap reggel adhatok már lánykámnak kakaót?

Figyelt kérdés
Ma reggel hányt 3x. Egész nap csak háztartási kekszet és főtt krumplit adtam neki. Azóta teljesen jól van. Én a vasárnapi sárgaborsó levesre tippelek, az ronthatta el a kis gyomrát. Szerintetek reggel adhatok már neki kakaót? Vagy még holnap is "koplaljon"?
2012. febr. 6. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem adnék, nem kell koplalnia, de a kakaó nem biztos hogy jó ötlet
2012. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még tejterméket nem adnék egy pár napig.

Amúgy meg nem biztos, hogy a leves volt, mert most ilyen vírus van.

2012. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam multhét elején hányt 2* hétfőn, majd szerdátol elkezdett iszonyat hasmenése lenni. Vírus van. Én vasárnap adtam neki először kakaot. Én a helyedben nem adnék neki, holnap még diétáztatnám, sőt szerdán is csak enhye levest, adnék neki. Inkább almát, banánt, kekszet, babapiskótát, répát, krumplit adnék. Nem biztos de lehet benne is bujkál a vírus. Nekem a doki azt mondta, hogy hányás után pár napig a tejterméket hanyagoljuk, mert a hasmenés jelentkezhet 1,2 nap múlva. Nálunk mindenki elkapta, csak én nem, én elzedtem inni a normaflort, mikor ő elkezdett hányni. jó a pro kid is.Pont itt ajánlották.Utólag látom, milyen jól tettem.
2012. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnapra tervbe volt véve a leves :) Imádja belőle a répát, krumplit, tésztát. Remélem nem lesz komolyabb baj. Bár én is hallottam hogy vírus van :( Ma volt reggel egy kis hőemelkedése 37,5. De azóta semmi. Akkor egy pár napig kerüljük a tejtermékeket.
2012. febr. 6. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk is volt, hőemelkedéseünk:-( 3. voltam. drukk, hogy ne vírus legyen. MAjd írj hogy vagytok.
2012. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak volt ilyen nov. elején. Azt mondta az orvos,hogy 1 napos vírus. Szegény 6x hányt 1 óra alatt.Délután már magától hozta a ropit és azt evett.Másnap már fasírtot akart.Szerintem is inkább majd holnap adjad neki,vagy ma este.Jobban van már?
2012. febr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a fiam is elkapta,vasárnap délben kezdődött,egész éjjel hányt.hasmenése nem volt.lázas is volt 38,9,három óránként kapta a kúpot,nehezen vitte le neki.hétfő délutánra teljesen jól volt.ma,kedden reggel kapott először tejet,egy decit,nem volt gond
2012. febr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!