Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe hozzam ki télen a babámat...

Mibe hozzam ki télen a babámat a kórházból?

Figyelt kérdés
hosszú ujjú body,harisnya,zokni meg arra egy vastag együttes elég neki egy takaróval?nem akarom túl öltöztetni se nagyon,mert a kocsiban meg meleg lesz!
2012. okt. 8. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hány fok lesz, de én az overalt bekészíteném. Sőt! Tuti abban vinném haza. Az autóban nem kell nagyon meleg.
2012. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is téli születésű lesz a babám.

Már körvonalazódik bennem a hazaút ruházata: ujjatlan body, hosszú ujjú plüssrugi, kis kardigán, meleg sapi és egy nagyon nagyon meleg téli bundazsák. Apának majd megmondom hogy nem kell a kocsit ezerrel fűteni, csak olyan kellemes idő legyen bent hogy ne kelljen a picit vetkőztetnem közben.

2012. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is téli lesz,én egy hosszú ujjú bady-t,harisnyát,rugit készítek be sapival,meg egy overált takaróval. Ennyi bőven elég lesz,mire kiérünk majd a kocsihoz. A kocsiban meg ha meleg lesz,ki lehet takarni,az overál cipzárját lehúzni.... :-) Alig várom már a telet :-)



Üdv:3 lányos,22hkm

2012. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tavaly decemberben született a fiam.

Így hoztuk haza:hosszú ujjú body,plüss ujjatlan rugi,kocsikabát,sapi,overál kint letakartam egy pléddel.A kocsiban levettem róla a plédet,de nem nagyon fűtöttünk.


A kocsit ne fűtsétek ezerrel,hogy ne kellejen nagyon leöltöztetni a babát.A harisnyát én nem ajánlom a köldökcsonk miatt.

2012. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy szőrmés inkább átmenetis (tehát nem termo és nem agyonbélelt) overált tennék rá és a kocsiba egyszerűen kicipzároznám és a kezecskéit kiszabadítanám, hogy ne legyen melege a kocsiban és úgy kötném be... Ilyeneket lehet kapni a tescoban is f&f de akár használtan is beszerezhetsz mivel ezeket a pici méreteket olyan hamar kinovik a babák, hogy jobb esetben is anyuka max 5x tudja kimosni és már hatodjára nem megy rá a gyerekre...
2012. okt. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!