Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusra első hetére várom...

Augusztusra első hetére várom a kis babámat. Kétségbe vagyok esve vajon mit csomagoljak össze, ilyen melegben vajon miben hozzam haza a korházból? és utána hogyan öltöztessem. Meg se fázzon és be se páljon szegényke!

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Nekem egy ismerősöm is nagy melegbe jött haza, ő a bébihordózóba pucéron tette bele a babát és kicsit betakarta!
2010. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is augusztus első-második hetére vagyok kiírva:D Nincs kedved fórumozni? Ismered a Hoxa.hu-t? Ott kérdezhetsz, ha akarsz, bármit:D Sajna én nem tudok segíteni neked, mert én külföldön vagyok, más az időjárás, de ha gondolod, megírom, hogy mi hol társalgunk pontosan, és gyorsan választ kapsz ott minden kérdésedre, persze, csak ha folyamatosan szerertnél beszélgetni más kismamákkal, akik szintén augusztusra várják kisbabájukat:D
2010. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is augusztusban szültem (pont 20-án),apa hozott be egy body-t,meg egy rugit,kissapit,és abban hoztuk haza. Itthon is kis rugiban volt az első időben,rövidet nem adtam rá,ha jól emlékszem.Udvarra is pokrócban vittem ki.

Kórházba én nem vittem semmit a babának.Telcsi apának,és már ott is volt minden,ami kellett!

Magamnak,napi egy + egy tartalék hálóinget,tisztálkodási szereket,fésű,fogkefe,mp3,telefon,töltő,stb.,vékony köntös (én nem használtam,idegesített),törölközők,mellszívó,enni,innivaló!

Lehet nem ezekre gondoltál,akkor bocsi

2010. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tavaly augusztusban szültem. Egy kis bodyban, és egy vékony rugiban hoztuk haza a kismanót, mivel kicsit fújt a szél egy textilpelussal is betakartam.
2010. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly júniusban szültem, de pont olyan hőség volt, mint most. Rövid ujjú bodyban, ujjatlan rugdalózóban és egy kis sapkában hoztuk haza a babócát.
2010. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!