Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok a Kelemen névhez?

Mit szóltok a Kelemen névhez?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyon tetszik! :) érdekelne a vezetéknevetek, ha nem titok! :P
2012. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. De én is szeretem a különleges, érdekes neveket, ha neked tetszik, add neki ezt a nevet. Minden jót!
2012. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de nem azért, mert ez rossz név, vagy nevetség tárgya lenne benne a gyerek.. tehát ez egy teljesen korrekt név, ha neked tetszik, és még a vezetéknévhez is illik.
2012. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Átlagos név..nem hiszem hogy csúfolni fogják a suliban ha nagy lesz!
2012. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az ismerősöm babája lesz Kelemen. Nekem nem tetszik,csak kíváncsi voltam,mit gondolnak mások.
2012. okt. 8. 21:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes. Ha passzol a vezetéknévhez, oké. Egyébként nem szeretem a különleges neveket, de ez még elmegy.
2012. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Érdekes szitu,mert az anyuka nagyon szerette volna,ha mindkettejük vezetéknevét megkapja a bébi,de apuka nem ment bele. Erre addig csűrte,csavarta és bogarászta a neveket,míg megtalálta azt a keresztnevet,aminek az ő vezetékneve a jelentése. És most állítja,hogy a hároméves nagytesó magától találta ki a keresztnevet a kistesónak...Gáz.
2012. okt. 9. 20:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó név a Kelemen!

Nekem tetszik!!

:)

A névadásnál mindig vannak érdekes szituk, de mindenki olyan nevet ad a gyerekének, amit akar, ha kiszúrás, ha nem, ha tetszik, ha nem... majd meglátod ha neked is lesz gyereked!! :)))

2012. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó,van egy Izabell nevű hat éves lányom...
2012. okt. 10. 16:58
 10/10 anonim ***** válasza:

:)))

bocsesz- utolsó vagyok-

azt hittem nincs még gyerked, mert írtad, hogy az ismerősödék nevén akadtál fenn!!

Te viszont szép nevet adtál a lányodnak!! Gratulálok!!!

:)))

2012. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!