Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás kérdések?

Hozzátáplálás kérdések?

Figyelt kérdés

Ti meddig adtok egyféle gyümit/zöldséget, mennyi idő múlva a következőt?

Ha egy étel hajt, az azt jelenti, hogy hasmenést okoz, vagy csak székletet csinál?

Ha kiüti az étel a babát, az hol jelentkezik - egy helyen? -, hogyan és meddig tart - sok pötty pl az arcon pár óráig? (A fiam állandóan karmolássza magát, így nem tudom eldönteni a vörös foltokról, hogy karmolászás nyoma, avagy kiütés.)


köszönöm


2012. okt. 8. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kettő napig kb. Elöszőr kapott almát majd másnap is aztán harmnad nap már egy kis almába tettem sütőtököt aztán másnap csak sütőtököt. Fiam nem volt kiütéses szerencsére de az szerintem nem folt hanem apró pötty.
2012. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kíváncsicska ***** válasza:

Én amíg csak kóstoltattam a legelején kb 1 hónapig 1 hétig adtam ugyanazt az ízt.Aztán már csak 3 napig.Az Én lányom sem kiütéses tehát arról sajna nem tudok nyilatkozni :)

Ha egy étel hajt akkor hasmenést okozhat vagy ha szorulásos a babád akkor lazíthatja (itt a feltételes módon van a hangsúly).Annyit tudok a kiütésről hogy pár napon belül el kell múlnia ha nem adod neki azt az ételt ami okozhatta.

2012. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!