Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás megkezdésekor...

Hozzátáplálás megkezdésekor mikor lehet a következő gyümölcsöt adni?

Figyelt kérdés
Őszibarackkal kezdtünk mert széklet próblémánk volt,nagyon ízlett neki,a 4.napon majdnem megevett egy fél barackot!Arra gondoltam ma megkóstoltatnám vele az almát.Szerintetek nyersen vagy főzve adjam neki?Vagy még maradjak az őszibaracknál?
2012. okt. 9. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

bátran adhatsz már almát de .mindenképp megpárolnám v. fóliában megsütném .



úgy ahogy van héjában pici olajjal megkened fóliába csomagolod .- el is hagyható ha van tüzálló tál és arra teszed.- egyszerre többet süss úgy éri meg. finom és írtó édes lesz . ha kihült lehet héjazni csumázni és elég egy kis tejjel pépesíteni. fagyaszthatod is későbbre hogy ne kelljen mindennap főzni főleg amig keveset eszik.

2012. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Felesleges megpárolni az almát, mert kevesebb lesz benne a vitamin. Elég megreszelni, és tenni bele egy kevés kekszet.
2012. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én csak azért tudom ajánlani az alma párolását vagy sütését mert a kislányomnak rettenetesen befogta a hasát, alig volt széklete, szegény azóta is ha előveszem a lázmérőt kérdi hogy "ugye a kezemnél nézed meg anya?" 2,5 éves.

A kisfiamnál azt hiszem 4-5 nap múlva adtam a következő gyümölcsöt.Utána meg már mindent mindennel :) 6 hónapos

2012. okt. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha megsütőm nem fogja meg a hasát?
2012. okt. 9. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:
nem akkor nem mert az alma sütve semleges- se hasfogó se hashajtó - és nem is olyan savas mint nyersen.
2012. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha "biztosra" akarsz menni, akkor párold most még meg neki az almát, úgy biztos nem okoz hasfájást.
2012. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megsütöttem és úgy adtam most neki oda délelőtt,egyszerűen imádta!!!3+ kanálnál többet nem mertem neki adni,elkezdett síni érte!!!Nagyon édes volt!!!:)))))))))))
2012. okt. 9. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:

örülök hogy ízlett ! egészségére.


így készítheted a burgonyát , sütőtököt is. a maradékot teheted a fagyasztóba.

2012. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!