Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » V-Tech járássegítő létezik...

V-Tech járássegítő létezik magyar nyelvű?

Figyelt kérdés
Eddig csak német és angol változattal találkoztam.
2012. okt. 9. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem szeretnék beleszólni, de a kérdésedet megpillantottam, és szeretnék (persze kéretlenül) véleményezni. De azt hozzáteszem, hogy nem biztos, hogy igazam van.

Tehát a kérdésem, hogy mindenképpen szeretnél járássegítőt? Mert igazából felesleges. Sőt, előbb megtanul ügyesen járni, ha nem kap segítséget. A járássegítők csak hátráltatják, pl. az egyensúly érzék kifejlődését.

Nekem most 13 hónapos a babám, és egy hónap alatt tökélyre fejlesztette a járást. Ha valaki a kezénél fogva akarta ő vezetni, akkor megkértem, hogy ne tegye. Persze ha a bab nyújtotta a kezét akkor minden további nélkül.

Bocsánat, nem okoskodni szeretnék.

Csak sok helyen olvastam, hogy a járássegítő, meg a komp, meg ezek hátráltatják a babukákat.

2012. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ilyen válaszom fog érkezni:) Igen szeretnék venni a fiamnak. Két dolog miatt. Amíg kicsi eljátszik a zene panelján, amikor meg nagyobb majd tologatja. Nem kimondottan a járás segítésére venném. Már van egy kislányom neki nem volt. De bárhova mentünk akinek volt imádta. 8hónaposan már állt. 10hónaposan meg már úgy ment, hogy az etetőszékét tolta maga előtt. Rá 1-2 hétre ment egyedül. Nálunk kimaradt ez a fogom a kezét és sétálunk. Kisfiam most csak 6hónapos. Nem erőltetni akarom a felállást és a járást. A komp valóban egészségtelen, a járássegítő max felesleges. Karácsonyra kapnánk ajándékba. És még a nagy 3éves lányom is imádja.
2012. okt. 10. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!