Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hónapos babám, már csak...

12 hónapos babám, már csak este szopizik, ha leállunk az esti szopival éjjel sem fogja kérni? 2szer ébred éjjel és cicin alszik vissza.

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fordítva csináltam: leállítottam az éjjeliről, és két hét múlva már az esti elalváshoz sem kérte.
2012. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval.

Először az éjjeli ébredésről és szopiról kéne leszoktatni. Nem lesz egyszerű, készülj fel, szóval kitartás! Mivel ehhez szokattad, ezért most hirtelen nem fogja érteni miért nem akarsz neki cicit adni éjjel. De kb 2 hét alatt szerintem rendeződni fog ez a dolog. Ha ez meg van, csak utána szokasd le az esti szopiról. Szóval ne akarj mindent egyszerre, mert akkor végképp nem fogja érteni a babód, hogy mi történik.

Legyél türelmes és kitartó! Sok sikert! Hidd el menni fog!

2012. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
úúú,köszi a válaszokat, remélem sikerülni fog
2012. okt. 9. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!