Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljuk hogy 3 hetes...

Mit csináljuk hogy 3 hetes babánk ne éjjel 2kor aludjon el? Én már nem birom igy az éjszakázást meg már párom sem. Este mindig neki áll hisztizni a lányom és semmi nem jó csak enne és enne

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Kitartás!Tudom,hogy fáradt vagy,de ez ilyen.Még nagyon pici.Én is ki voltam,de pár hét és könnyebb lesz!
2012. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a lányomat először én kézben, szopizva próbáltam elaltatni, aztán amikor le akartam tenni, mindig felébredt, így neki is nagyon nagyon késő volt már, hogy rendesen elaludt. Ezt én is meguntam, és a mi ágyunkon fekve szoptattam meg, így ha elaludt nem kellett mozgatni, így hamar elaludt.
2012. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az csak cicizés, nem eszik hidd el nálunk is így van eszik egy kicsit az elején utána csak cumizik rajta, ez nyugtatja meg. Add neki az amelyikből már ki szopizta a tejet és azon elfog aludni.
2012. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg fekve melletted elaltatni. Összebújva, szopizás közben. Ha már mélyen alszik óvatosan át tudod tenni a helyére, és alszik, vagy egy ideig veletek alszik.
2012. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül akar enni, inkább csak nyugtatni akarja magát a melleddel. Ha estétől éjjel 2-ig megy a balhé, valószínű, hogy hasfájós.

Erre vagy vesztek valami löttyöt, ami vagy ér valamit, vagy nem, vagy próbáltok türelmesek lenni. Mi megvettünk mindent, amit csak lehetett hasfájásra, semmi sem használt. Kb. 2-3 órákat aludtunk éjszakánként. Aztán 8 hetes korában elmúlt.

Kitartás!

2012. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Téged én nálam senki jobban meg nem ért hidd el!!

Az én lánykám első kint töltött napjától azt csinálta, hogy kb. du 5ig tök jó volt minden evett-aludt-evett-aludt, 7kor volt a fürdetés...Na és onnan elszabadult a helyzet....Semmi nem volt jó neki, etettem, ringattam, volt h sírt, volt h csak nyöszörgött (a végefelé ezért külön "hálás" voltam neki.) És éjfélig, de gyakran 1-2ig ment ez. Aztán egyszercsak kifáradt és elaludt. De minden nap, menetrendszerűen.

Tanácsolnám, h még kösd fel kicsit a gatyót, 80%hogy a pocija miatt van, de nem azért mert hasfájós!! Csak nekünk "termsézetes" ahogy a babákat anyatejjel(tápival) etetjük, nekik nem, hiszen gondolj bele, odabent semmi ilyent nem kaptak. Illetve a másik. Képzeld, milyen lehet az, hogy előző napokban éjjel virgonckodik, mozog nagy nyugodtan , más nap megszületik...és a napirendje ugyanaz...tehát ő éjjel is nyilván fent akar(na) lenni... Szóval csak értsd meg Őt is. Tudom, tudom nagyon nehéz, de hidd el amit mondok, ez a dolog max. 3 hónapos koráig lesz így, utána mintha "elvágták" volna aludni fog éjjel is.

Amit még jótanácsként írnék, h amint sír , ne tedd rögtön cicire, nem biztos h éhes, és nem fog csak addig csöndbe maradni. Ebbe a hibába én is beleestem, h "legalább addig nyugi van". De ez a pocija szempontjából még rosszabb....Szóval inkább gügyöréssz neki, sétálj vele...stb.

2012. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tuti nem hasfájós mert nappal alszik mint a bunda. Etetésröl csak annyit hogy ha eszi a kezét akkor már éhes és egyböl hozzák hozzám hogy éhes. Kitartok csak néha elöbb bealszok mint a lány. Sétálgatunk vele egész lakásba felváltva visszük. Párom is tud még segiteni mert szabin van még 1 hétig utána lesz kicsit nehéz.

Köszönöm a válaszokat

2012. jún. 30. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon megértelek, bár nálunk kicsit más volt a helyzet. A mi lányunk reggeltől estig ordított torkaszakadtából, nappal szinte semmit sem aludt az első 2 hónapban. A harmadik hónapra alakult valamiféle ritmus. Most 4 hónapos és egy tünemény jó baba. Meg kell szokniuk a világot! Addig is kitartás!
2012. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A kérdésedre válaszolva semmit sem tudsz tenni csak szeresd! Érezze a biztonságot ez nagyon fontos! Pár hét de legkésőbb 1-2 hónap múlva jobb lesz. De ami a legfontosabb: ez nem hiszti a babáknál és semmi ilyenfajta negatív érzés ne legyen benned mert ő nem direkt szivat, nem tehet róla. Nézd úgy a helyzetet hogy ő egy ilyen baba, ez egy kihívás neked. Ki fogod bírni, mert ki kell bírni. Amikor nappal alszik, aludj Te is!
2012. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szeretem nagyon is
2012. jún. 30. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!