Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanátok véleményt a napiren...

Mondanátok véleményt a napirendünkről?

Figyelt kérdés

7kor ébredés és 150ml tápszer, aztán kevés reggeli kérésre, kifli vajjal, sótlan perec, játék...10.30körül tízórai gyümölcspüré vagy puha gyümölcsök egyben aztán alvás. 14kor ebéd egy fogásos, még pürésítem, általában sürübb leves, főzelék hússal avgy tájássárgájával, kenyérrel. 16kor tápszert iszik és alszik egy órát.18kor vacsizunk, azt eszi amit mi, ha könnyű étel, ha nem akkor egy szelet kenyér vajjal, tojássárgájával vagy rizs banánnak, tejpép. Fürdés után 150ml tápszer.

Egy éves a lányom és nem túl jó evő, ennyit tudok belediktálni.

Szerintetek ez kevés így? Miket tundék még adni neki? Eszik még kukit és néha bele tudom csempészni a túrót az ételébe, de nem szereti és natúr joguhrtot is a gyümölcsbe.


2012. okt. 9. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáltad nem ilyen katonásan etetni?

Van egy barátném, akinél ez volt a gond, hogy belediktálták a gyerekbe az időpontnak megfelelő táplálékot.

A gyerek utálta!

És nem a kaját, hanem, hogy időpontra kell ennie.

Végül hagyták a szabályokat a francba, és megoldódott a dolog!

2012. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek nem fix órák, de ha nem tartom, akkor képes 7 órát sem enni és mikor etetném elforditja a fejét. Ha 3-4 óránkétne tetetem ugyanannyit eszik, mintha 6 óránként etetném.
2012. okt. 9. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Jahh, értem, azt hittem, katonásan betartod, és belediktálod a kaját...

Azért az látható,hogy mindent megteszel, szóval ha ennek ellenére keveset eszik, de mégis jó formában van, akkor szerintem nem kell aggódni!

2012. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbálkozom, de nagyon nehéz, mert úgy érzem, egy lére megy minden nap és minden étkezés. új ételeket szeretnék már adni...hátha jobban enne.
2012. okt. 9. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ritkán mondom ezt, de szerintem érdemesebb akkor a guglira bízni magad, és mindenféle recepteket kipróbálnod.

De figyi, nekem az öcsém, aki egy öltővel fiatalabb nálam, az volt iszonyatosan válogatód kisded korában, és mégis vasgyúró lett belőle.

Mondjuk azóta is finnyás :D Gombát pl nem eszi meg :D

Az a lényeg,hogy azt add neki,amit szeret, kikisérletezve nyilván a legjobb összetételűt, és akkor miden oksi lesz, sajnos nem mindegyik bébi zabagép :s

2012. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!