Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Colief cseppet adhatok hasfájá...

Colief cseppet adhatok hasfájásra 2 hetes babámnak? Mi a véleményetek a cseppekről? Tapasztalatok? Az orvosom ajánlotta.

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sajnos nem vált be. Azóta már mindent kipróbáltam,a mit csak mondtak (biogaia, gripe water, stb), most espumisant kap, ha látom, hogy kínlódik, azóta az ordítós pocakgondok elmúltak hála istennek.
2012. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez adható 4 hós korig az van ráírva. Nekünk csak ez jött be. Én a hűtőben tartok reggel lefejt anyatejet és abba teszem a napi adagot és azt veszem ki minden etetés előtt.
2012. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki ezta módszert, hogy a nap elején amikor még nincs fent a babád lefejsz egy adagot és abba teszed bele akkor csak kis kanál be a szájba aztán mehet a szoptatás. Tudom, hogy macerásnak hangzik, viszont ha megéri mert nem fáj a pocija? ;)próbáld meg!
2012. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Klinikai vizsgálatok szerint a kólikás bakák 70-80%-ánál ez áll a háttérben"


Kérlek linkelj szakvéleményt, vagy valamilyen szakmai cikket erről a kimutatásról.

Tudom, hogy a colief-ről ezt írják a saját oldalukon, de azért jobb lenne egy független kutatás.


Ugyanis a BIogaia meg kimutatta, hogy 10 csecsemőből 6-nál az L. reuteri hozott csak enyhülést.


Az infacolnál ugyanez.


Ez csak reklámsablon.


A lényeg, hogy 10-ből 2-3 gyereknél ez okozza, 2-3 gyereknél az, 2-3 gyereknél amaz. És mindig van 1-2 gyerek, akinél meg pl. a túlzott mohóság, amivel semmilyen drága csepp nem tudja felvenni a harcot. Sajnos ez van. A colief jó, de 50-50%, hogy használ. Ez meg tény.


De várom a szaksajtót.

2012. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszi, de még mindig várom a szakmai anyagokat. HA már ennyire jólértesült vagy, biztos nem okoz gondot, hogy szakmailag alátámaszd a 80%-os sikerarányt.


Amúgy az infacol is adható.

2012. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olvasni még azért tudok:D


"Klinikai vizsgálatok szerint a kólikás bakák 70-80%-ánál ez áll a háttérben!


Tehát az nem igaz hogy talán segít talán nem ha laktáz enzimet adunk az első időkben a babának.

Nagy valószínűséggel fogunk segíteni neki!"


És nem reklámanyagot kértem, hanem SZAKMAI anyagot, kutatásokról klinikai tesztekről, eredményekről...


De látom nem fogok kapni.

2012. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
néhány szem köménymag a teába csodákra képes :)
2012. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!