Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy akkor 15,5 hónapos fiúnak...

Egy akkor 15,5 hónapos fiúnak és egy 3 éves lánynak miket vennétek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Jelenleg a JLDT építőkockán gondolkodom és egy konyhán,de van-e még ötlet,leginkább a 15 hós fiamnak?

Maximum 20ezret költenék ajándékra+a lányomnak aki január 5.-én lesz 3 éves, kell még ajándékot venni.



2012. okt. 10. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
készségfejlesztő, ügyességi játékok: építőkockák, amiket a megfelelő alakú lyukba kell tennie, a nagylánynak esetleg gyurmakészítő játék, szerepjátékokhoz kellékek. A kicsi fiúnak lehetne dömper,(vagy nagy billencses autó) azt a szobában is tudja tologatni, belepakolhatja a játékait. A fiam egy évesen hintalovat kapott és nagyon szereti, utánozza a nyihogást, egyensúlyérzéke is jobb lett.
2012. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Ilyenkor látom,hogy nem csak nekem,hanem a válaszolóknak is nehéz,mert ők meg nem tudják mi van itthon,mint játék.

Formabedobó van,nem is egy,hintalovat a lányom kapott 2 éve karácsonyra a mamától,tehát az is adott itthon.Könyv egy rakat van itthon,egyenlőre csak feleslegbe vennék még a többihez.Fa és műanyag építőkockák is vannak,egy csomó zenélő mütyür.

A JLDT-ről mint ötlet nem mondok le,bár nem dupló minőségű,de nem is baj,mert azt úgy se tudnám megvenni vagy később bővíteni.

Dömper vagy más nagyobb jármű nem is rossz ötlet.

Gyerekasztal 2 székkel lehet ajándék?Nem a műanyag,olcsó fajta,hanem fából,mint az ikeás vagy társai.

2012. okt. 12. 14:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Gyurma is van,bár abból sose elég.:)
2012. okt. 12. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
én is kisasztalra gondoltam kis székekkel! :-))) nekünk nagyon bejött, imádja mindkét gyerekem, a kicsi egy éves, már stabilan egyedül ráül! :-) az én lányom anno 3 évesen kis plüssfigurás retikült kért:-) azóta is megvan! :-) A kicsinek meg karikás játékot vettünk, igaz ő nem messziről dobálja rá, hanem ráteszi, de nagyon jó ügyességi az is. Nehéz olyan játékot találni tényleg, ami még nincs, és a koruknak megfelelne.
2012. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!