Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól felöltöztettem a babám?

Jól felöltöztettem a babám?

Figyelt kérdés
Bevásárolni megyünk a 4,5 hósommal.Amit adtam rá: hosszú ujjú body,vékonyabb pulcsi, harisnya,kantáros farmer.Még adok rá kabátot és zoknit.Ez elég lesz?Kocsival megyünk, hordozóban lesz.A hordozóban még betakarom 1 pléddel.Nem szeretném túl öltöztetni, mert félek melege lesz a kocsiban és a bevásárló központban,viszont már nincs meleg.Első baba, féltem.Kikészít ez a hogyan öltöztessem fel dolog, nyáron sokkal egyszerűbb volt.Köszi a válaszokat.
2012. okt. 10. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem túlöltözteted. A pléd teljesen felesleges.
2012. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
A plédet vedd le róla sztem is. Mi úgy öltöztetjük a gyermekeinket, ahogy nekünk is kényelmes-komfortos lenne.
2012. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Egyértelmüen túl van öltöztetve.

Alapszabály, hogy a gyereken EGY réteggel legyen maximum több, mint rajtad.

Ha ennél többet adsz rá, akkor tönkreteszed a höszabályozását is, és még meg is fázik. (Ugyanis ha túl van öltöztetve, akkor leizzad és emiatt megfázik.)

2012. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
:) Hát... ez az egy réteg plusz a "régiek" felfogása. Mi pl. ugyanúgy öltöztetjük, mint ahogy mi. A gyerekorvosunk is ezt javasolta.
2012. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat
2012. okt. 10. 16:33
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Azt irtam, hogy MAX EGY réteggel több, nem azt, hogy ennyi szükséges.
2012. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az én babám 3 hós én is attól félek mindig hogy túl vagy alulöltöztetem,mindig ezen kattog az agyam.nagyon nehéz ez.én a harisnyával még várok,inkább egy vastagabb nacit adok rá.
2012. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1 éves lányomon ez volt ma: (Babakocsival mentünk, hideg szél fújt.) rövidujjú body, póló, vékony h.ujjó felső, mellény, vastag pulcsi, harisnya, vastagabb nadrág, cipő. Így kényelmes volt neki, nem izzadt, nem is fázott.

Szóval szerintem jól öltöztetted, úgyis észreveszed, ha melege lesz. Akkor lejjebb tudod vetkőztetni. :)

2012. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4%

a nagyon fázik, bőgni fog, meg vacogni, ha melege van akkor meg izzadni.


aztán, ha megfázik, mi van? még jót is tesz az immunrendszerének. nem a világvége.

2012. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó szerintem provokálni akar :)

Szerintem is túl öltözteted.

Én így szoktam felöltöztetni ilyen időben: hosszú ujjú body, harisnyanadrág, bélelt kantáros nadrág, vastagabb pulcsi, kocsicipő, sapka.

2012. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!