Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám aludhat kinn...

6 hónapos babám aludhat kinn a levegőn három órát? Ma három órát aludt kinn, rendesen felöltöztettem és betakartam.

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aludhat, mi 3 hónaposan is kint altattuk sokáig!
2008. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Hát én nem tenném,mert márhideg van kint. Látom azt írtad, hogy felöltöztetted, ez rendben is van de nemelég, mert neki rövid a légcsöve, és a sok ruhaellenére is ugyanaz a hideg levegő jut a tüdejéig, ami a kinti hő,így könnyen meghűlhet, felsőlégúti megbetegedéseket kaphat.
2008. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem baj .

Szomszédom fia februárban született, már az elejétől kint altatta az erkélyen :-) Semmi baja, stramm kis csávó:-))

2008. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam juniusban született (pár éve) és az első telén szinnte nap mint nap kint aludt a teraszon jól bebugyolálva. nagyon jókat aludtt ott kint. A babakocsi elég zárt volt ahoz hogy hideg levegő ne érje az arcát.
2008. nov. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!