Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van e valaki aki hasonló...

Zsana0 kérdése:

Van e valaki aki hasonló problémával küzd? 33 hetes kismama vagyok, reggel mikor felkelek megiszom 1-2 pohár vizet, és kb fél óra alatt kijön . Mindegy mit iszom, már mindent ki probáltam.

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint hogy kihányod?

És ha vársz egy kicsit és kevesebbet iszol egyszerre?


33 hetesen már elképzelhető, hogy a gyomrodat nagyon nyomja a baba, és nem fér el benne ennyi egyszerre.

Nekem pl. egy fél kifli, vagy egy akkora mennyiség volt a gyomromm max. kapacitása egyszerre. Kb.1,5 óra múlva tudtam újra enni vagy inni. Nagyon rossz volt. Ha többet ettem nem kaptam levegőt, vagy kihánytam.


Napközben nincs gondod?

2011. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Napközben semmi gondom nincs,sőt utána eszem pár falatot,de a felkelés után ez szörnyű.

Olyan mintha égne a gyomrom,és émelygek,de nem ugy mint napközben.

2011. febr. 2. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Én nem terhesen is hányingerrel küzdök ha éhgyomorra kell vizet innom. Mindig eszem előtte.

Javaslom, Te is egyél előtte egy keveset, kenyeret, kiflit, vagy bármit és csak utána igyál.

2011. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeintem is az evést kellene megpróbálno. Van aki nem bír - a férjem sem - reggel, de néhány falatot próbálj meg.

Én mondjuk 5 dl kakaót reggelizem, de nekem nincs is hányingerem, az első babánál sem volt.

6 hetes és 15 hónapos

2011. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
92%

Ha eszel egy keveset, az sem segít?

Vagy ha kicsit édesebbet iszol? (Mézes tea)


Válaszolóknak: A kismama az meg ugye _várandós_ vagy _áldott állapotú_ esetleg állapotos, de semmiképp sem terhes.

Már államilag sem írkálnak ilyesmit, jobb helyeken hivatalosan: Várandós.

2011. márc. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!