Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki császármetszéssel szült...

Aki császármetszéssel szült és tápszeres a babája egyből, annak milyen az anyai ösztöne?

Figyelt kérdés
Van különbség? Esetleg jobban tudják síni hagyni a babát?
2009. aug. 6. 09:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném a kérdést, nem bántásból kérdezem, arra lennék kíváncsi hogy a sírni hagyás szempontjából esetleg van e befolyása ennek. Én megpróbáltam, de nem bírom a babám sírását, egyszerűen megzavarodom és inkább csitítom.
2009. aug. 6. 09:03
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sírni én sem hagyom,de ha csak nyöszörög,nyikog akkor nem veszem ki rögtön.Nem hiszem h ez a császár vagy a tápszer miatt lenne.Első babám sima volt,ő most császáros.
2009. aug. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Tilos sírni hagyni!

Egyébként nem, császáros vagyok és igazi anyatigris! :-)

2009. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én természetesen szültem és anyatejes a babám, de nem gondolom, hogy az anyai ösztönök ettől működnének jól vagy rosszul. Nem véletlen lesz valakinek császármetszése és nem véletlen lesz egy baba tápszeres, erről jó esetben az anyuka nem tehet. Sajnálom azokat az anyukákat, akiket emiatt piszkálnak.

Természetesen szült anyatejes babát is láttunk már sírni, és fordítva, ismerek császáros tápszeres anyatigrist!

2009. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hagyod-e sírni ,nem anyai ösztön kérdése. Az, hogy nevelési tekintetben képes vagy-e sírni hagyni amikor kell(mert van ilyen, természetesen nem újszülöttnél) az meg önkontroll kérdése. A császárnak, meg a tápszernek a felsoroltak közül egyikhez sincs semmi köze.
2009. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Császáros szülésem volt és döntően tápszeres baba volt, bár annyi tejcsim még mindig van, h nassoljon naponta párszor. Én nem hagyom sírni a babámat, én azt vallom, hogy előrébb való, mint bármi más, persze a hisztiknél inkább próbálom a figyelmét valami másra terelni. Ja, és a mai napig közöttünk alszik és ha rajtam múlik, ez még nagyon sokáig így is lesz, mert imádom ahogy éjszaka hozzám bújik ;) M. 7 hós mamija
2009. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tulajdonképpen az alvás-altatás témaköre miatt merült fel bennem kérdés. A sírni hagyás és felvesz-letesz módszerek nekem nem mennek.
2009. aug. 6. 09:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Én császáros voltam, de anyatejes volt a babám. Nem hagyom sírni.

A környezetemben lévő kismamik egy kivételével sajnos mind császárosok és a többségüknek nem volt teje. Nagyon jók az anyai ösztöneik, semmi gond velük.

Egy ismerősöm van, aki hagyja sírni sokáig a babát (akár órákat) , ő császáros, de anyatejes.

Szóval szerintem nincs összefüggés :)

(még a felvetés is gáz, de ezt most hagyjuk...)

2009. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bár nem voltam császáros, de tejem az nem volt csak 1 hónapig.Az anyai ösztönnel semmi baj.Csak egy példa(és én is csodálkoztam rajta):a lányom most 11 hónapos, 8 hetes kora óta átalussza az éjszakát.Csak ha a foga jött akkor volt nyügi.2 hete hajnal 2kor egyszer csak felkeltem és bementem a szobájába megnézni.Aludt mint egy kis maci, viszont 39,5fokos láza volt.

Ennyi pedig aludhattam volna én is de valami miatt felkeltem....nagyon furi..

A sirni hagyás, én öszintén volt hogy hagytam.De okkal, mivel mindig azzal szórakozott hogy a cumiát kidobálta és sirt hogy adjam vissza.Na egyszer nem adtam vissza sirt, majd elaludt cumi nélkül.DE többet nem csinálta!

Üdv

2009. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én is császárral szültem, és tejem se nagyon volt, tápszeres a babám.

Sírni én sem hagyom, ha nem tud elaludni, akkor inkább felveszem, ringatom. Amíg kisebb volt, addig volt egy pár este, amikor ringatással aludt el, de kb. 5 hónapos kora óta szinte soha nem kellett ringatni, altatni.

2009. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!