Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég egy télre egy téli cipőt...

Elég egy télre egy téli cipőt venni a 13 hónapos lányomnak?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mennyit nő egy ennyi idős baba lába 4-5 hónap alatt. Egy cipő elég neki, vagy tél közepén kinövi és nagyobbat kell majd venni?

2012. okt. 11. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Vszeg ki fogja nőni. Az én fiam lába egy hónap alatt nőt egy számot. A következő szandi amit vettem nagy volt kicsit rá, de a kisebb méret pont jó lett volna, így inkább a nagyobbra ruháztam be. Ez volt két hónapja, most pont végig ér a lába, szerintem még egy hónap és vehetek neki újat. Egyébként 17 hós.
2012. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ilyenkor még ált. nem jellemző a túl gyors növekedés . de ha úgy mentek el cipőt venni hogy harisnyában van és húzol rá még egy zoknit és úgy még van hely benne akkor jó eséllyel nem kell .


de még nem vennék télre cipőt csak november közepén végén. talajmenti fagyoknál vagy már sokat sétál reggel is a baba akkor talán mégis . de ha még nem is jár utcán akkor picit várnék.

2012. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mi novemberbe vettünk neki egy bundás félcsizmát, és márciusban éppenhogy jó volt, de szerencsére már jobb idő volt és átmenetivel megoldottuk. de mindenkinél más lehet, ha kicsit később vesztek elvileg, és egy kicsit nagyobbat szerintem elég lesz egy pár. /elhasználni úgysem fogja/ a miénk is szinte újnak volt mondható, pedig akkor már ő szépen ment a hóba is.
2012. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minnél később veszed annál tovább tart, próbáld meg novemberre időzíteni a vásárlást, és akkor a húzós telet átvészeli egy téli cipővel, aztán meg már jöhet a vastag tavaszi sportcipő.
2012. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sajnos már megvettük a hét elején. Harisnya+zokni+kb.1 cm.rés - így gondolom jó lesz pontosan amikorra kell.

Most így belegondolva, igazatok van, ráért volna még megvenni, de első gyermekes anyukaként tapasztalatlan vagyok. Úgy vagyok nyugodt, ha mindene megvan a lányomnak mire beköszönt a tél.

Köszi a válaszokat és csak reménykedni tudok, hogy nem növi ki mire használni kell! :)

2012. okt. 11. 12:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Eleve nem elég egy cipő a gyereknek télre, az meg hogy mekkora lesz a lába az lutri. Fiamnak 5 hónap alatt 3-4 számot nőtt a lába ebben a korban.
2012. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak!Miért nem elég egy?A növésre gondolsz?Vagy többfélét veszel?

Én 1-et vettem két és fél évesemnak,ha majd kinövi veszek nagyobbat.Tavaly másfél éves volt,elég volt egész télen egy bakancs.....

2012. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lányomnak elég volt 1 cipő tavaly télen. 13 hónapos volt tavaly novemberben, és tavaszig nem igazán nőtt a lába.

Neki most nyáron volt nagyobb ugrása, 2 számot is nőtt a lába. De télen nem. Persze lehet a te babádnak fog.

2012. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy évesen elég volt nekünk egy cipő télre. Még zömmel babakocsiban volt az utcán, így eléggé megkímélt állapotban nőtte ki. Tavaszra, mire már kicsi volt, kapott átmeneti cipőt, majd nyárra egy szandált és egy tornacipőt. Kétévesen már három csizmája volt télen (bélelt gumicsizma, hótaposó, bőrcsizma), de csak azért h tudjuk váltani, ekkor is elég volt egy méret a szezonra. Szerintem elég ritka, h egy kisgyerek lába 3-4 hónap alatt több számot is nőljön. Ha most pl 20-21-es, és vettél egy 21-22-es csizmát, az valszeg ki fog tartani tavaszig.
2012. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
nem a méret miatt, hiszen azt nem tudja az ember, hanem mert szerintem ahogy nekem is neki is kell legalább 2-3 cipő. Egy nagyon meleg legalább ha nagyon hideg van, viszont nem olyan hidegben abba belesül a lába ezért kell egy kevésbé meleg is kell egy hótaposó is, ha nagy hó van.
2012. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!