Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adnátok 3 hónapos babára...

Mit adnátok 3 hónapos babára ilyen időben? És ha hidegebb lesz?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos. Hogy öltöztessem fel ilyen, vagy akár hidegebb időben, hogy ne fázzon a babakocsiban? Hány réteg megy nálatok alulra, bundazsák? Takaró? Lábzsák? Overál? Kicsit még rutintalan vagyok, idáig viszonylag könnyebb volt a helyzet :)...Tudtok esetleg ajánlani bundazsákot/overált, milyet érdemes venni? Esetleg linket is küldhettek, ha tudtok :) Előre is köszi a segítséget!
2012. okt. 12. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tegnap így öltöztettem fel: rövidujjú body, vékonyabb pamut pulcsi, pamut naci, zokni, kardigán és egy átmeneti overál, ami polár anyagú és egy sapi. Még be is takartam egy takaróval. Ez már estefele volt, szóval nem sütött már a nap.

Arra én is kíváncsi lennék, hogy milyen bundazsákot javasolnak, mert szeretnék venni egyet, de még nem tudom, hogy milyet.

2012. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi skandináv országban élünk, sohasincs jó idő, most is kb 0 fok van :( Úgyh eszerint elmondom én mit adok a babámra. Legelőszőr is vastag nadrágot, vastag pulcsit, majd beleöltöztetem egy béléses, de anyagra nem vastag (polár belül) overállba, aminek kapucnija is van, de ez alá is adok sapit. Utána egy vastagabb pólyába belerakom, persze nagyobb, h kényelmesen tudjon mozogni benne ha szeretne, erre egy vastagabb polárpléd, majd egy másik takaró. Van hálózsákunk is, direkt a babakocsihoz, de azzal úgy belenne a feje is meg mindene bugyolálva, h nem tetszene neki (nem is tetszik). A végén pedig a babakocsin rácsatolom azt az izét, nem jut eszembe a neve, h ne repüljön rá pl fölülről semmi. Olyan mint a lábzsák de mégsem :)
2012. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam 4 hónapos, és most segített nekem ebben a kérdésben egy 3 gyerekes anyuka:

Szerinte a babakocsiban nagyon hideg van, ha csak fekszenek a babák, úgyhogy szerinte 0 fok felett (kb. 10-12 fokig) harisnya+nadrág és hosszú ujjú body+ pulcsi - én adok alá ujjatlan bodyt is - és erre az overál/babazsák és erre egy vékony pléd. Ha pedig fagy,akkor az overálos babát belerakom még a klasszikus bundazsákba, amit csak rácipzározok. Alulra mindig meleg takaró vagy kicsi báránybőr megy, mert alulról hideg a babakocsi.


Én egyébként otthon már 25 fok alatt hosszú ujjú bodyt és ujjatlan rugit adtam rá, elég fázós baba.

2012. okt. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!