Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztetitek/öltöztetnéte...

Mibe öltöztetitek/öltöztetnétek, és mivel "bélelitek" a babakocsit 4 hónapos körüli babátoknak ilyen időben a sétához? És mit változtattok majd ha még hidegebb lesz?

Figyelt kérdés
Bundazsákot akartunk venni, de kaptunk két overallt is ajándékba. Olyan kényelmetlennek látom szegénykémet benne, és azt se tudom fázik-e melege van-e. Hason alvós, kb. 3 hónapos koráig babakocsiban percre pontosan 30percet aludt hanyatt, aztán ha hasra fordítottam, még rátolt akár 1 órát, de most már overallban nem igazán megy a dolog, meg már a mózesba is alig fér. Most is csak 30percet bír, ha csak ennyit sétálunk, akkor tuti nincs több alvás. (15 hetes)
2010. dec. 5. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 5 hónaposak vagyunk, és két részes overált adok rá és a kocsi lábzsákját. Mikor kicsit hidegebbnek érzem ráteszek még egy plédet a lábzsák alá.


A mózesbe ő már 3, és fél hónapos kora óta nem fér bele és nem is marad. Azóta mi úgy sétálunk hogy hordozó bele van téve és így kilát, igaz hogy még nem ülhet de így megoldottam neki. Bár jobban éri a szél de nem hiszem hogy fázik, mert szerintem akkor aludni sem tudna kinn...

2010. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegyél a babakocsiba egy pólyabetétet,és úgy rá a plédet,arra pedig overálban a babát,a plédet pedig hajtsd rá+ plusz lábzsák.
2010. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! És az overall alá mennyi ruhát adtok?
2010. dec. 5. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
1 body (hosszú ujjú), 1 hosszú ujjú póló, 1 pulcsi, 1 harisnya, 1 pár zokni, bélelt vastag nadrág és cipő. Bundás sapka és kesztyű :) Mást én nem adok rá!
2010. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!