Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kókuszmatracot vegyek,...

Milyen kókuszmatracot vegyek, ami nem lesz hepehupás?

Figyelt kérdés

Tudnátok javasolni olyat, ami bevált? 60x120-as kellene. Bp-en belül esetleg helyet, ahol vettétek. A Novetex márkájú milyen?

Köszönöm.


2012. okt. 12. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Novetex volt a kiságyban, másfél évig aludt rajta a lányom, semmi baja nem történt, olyan mint új korában, csak ajánlani tudom. Ha nem is találsz készen ilyen méretet náluk, nagyon rövid időn belül leszabják az egyéni méreteket is(nekünk is így kellett):).
2012. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Novetex volt a kiságyban, másfél évig aludt rajta a lányom, semmi baja nem történt, olyan mint új korában, csak ajánlani tudom. Ha nem is találsz készen ilyen méretet náluk, nagyon rövid időn belül leszabják az egyéni méreteket is(nekünk is így kellett):).
2012. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk hepehupás lett a Novetex, de azért elég sokáig bírta. Nem emlékszem pontosan, de kb. másfél év után vettem észre.
2012. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Húha, szóval ez sem egyforma? Valakinek jó, valakinek nem!?
2012. okt. 12. 10:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok(meg második, nem tudom, miért duplázott???), szerintem az lehet a különbség, hogy nem egyformák a matracok, vagyis azt hiszem, van pl. tiszta kókusz, meg szivacs+kókusz meg kókusz + valami...

A miénk tiszta kókusz volt.

2012. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én ezt a fajtát néztem:


[link]

2012. okt. 12. 11:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Novetex nálunk nagyon bevált!

Használtan kaptuk és a 2. gyerkőc alatt van, tökéletesen egyenletes, semmi hepe-hupa.

2012. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megint első:)

nekünk is ez volt.

2012. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem ezt fogom megvenni.
2012. okt. 12. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!