Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet keményebb...

Mikortól lehet keményebb talpú cipőt adni a babára?

Figyelt kérdés
Kisfiam még csak kúszva közlekedik, illetve már kapaszkodva feláll, de még egyedül nem lépeget. A rokonok állandóan cipőt akarnak a lábára húzni, de én még úgy látom, hogy nem jött el az ideje. Esetleg csak a babakocsiban adnék rá, hogy szokja az érzést. Tapasztalt anyukák, Ti mit tennétek?
2009. aug. 6. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, az én kisfiam 10 és fél hónapos, mászik, és ahol bele tud kapaszkodni, vmibe, feláll, és tesz pár lépést. az orvos azt mondta, hogy csak akkor kell keménytalpú bőrcipő, ha már magától jár.

most legyen legtöbbször mezitláb./ha csak zokniban van, az nem jó/

vagy pedig vegyek neki jó minőségű, gumitalpú, hosszúszárú mamuszt. nekem ezt mondta az orvos, bár otthon nem tudom, hogy vannak ezzel, és Frao-ban élek.

NOÉ baba anyukája

2009. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi itthon csak zokniban vagyunk( metlakis házban lakunk úgyhogy az muszály)- csúszásgátlóval, cipőt csak házon kívül kap első perctől
2009. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak akkor vettem neki "igazi"cipőt amikor stabilan ment.Addig puhatalpú cipőben,vagy mezítláb voltunk a játszón!(tiszta,zárt játszótér)Addig soha nem volt a lábán rendes cipő,de pár nap alatt megszokta amikor megvettük.Először nem igazán akarta elfogadni,de ez érthető szerintem!Nem?

Most 14 hós és még ha természetes talajon vagyunk akkor inkább mezítláb jár(pl:telkünkön).Szerintem jól gondolod,hogy nem jött el az ideje!

2009. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ortopédián mondták sokat mezitlább. Mi csak az utszára huzunk cipöt.16 hónapos.

A fiam 6 éves Siesta cipőben járt mindig és a felfázástol féltettem. Amikor elindult télen nyáron szandi bent is.

Nincs olyan cipő amit 1 hónap alatt ne nyomna el. Pedig gyogy cipőkben jár és a lányom is a megelözés miatt csak ő betét nélkül.Bocsi de nem kell cipő!

2009. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!