Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg sokat kérek? Ez...

Tényleg sokat kérek? Ez annyira hihetetlen

Figyelt kérdés

El szeretném adni ksilányom kinőtt ruháit.

közösségi odlaon hírdetem több csoportban,de még csak kérdező sem volt.


Gyönyörű,megkímélt állapotban lévő 56-62es ruhák, body,rugi főleg.

Van amit egyszer használtunk, pl scamp body 1000ft-ért, rugi 600-ért, pulcsi 4-500 ft-ért

Ezek tényleg magas árak lennének??


2012. okt. 12. 13:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%

Én ezért nem viszem be bizományiba, inkább körbeadom a barátoknak, rokonoknak. Nem vet fel a pénz, de akkor már inkább hasznosabb, ha segítek vele másoknak. Én vigyázok a ruhákra, rengeteg jó ruhát vettem a három gyereknek, de bizibe adni vagy eladni úgy, hogy még nekem is megérje, szerintem képtelenség. Sokan szinte ingyen szeretnék a ruhákat, pedig lehet, hogy egy 2.000 Ft-ért vásárolt pulcsit 2-szer adtál a lányodra. Az simán megér 400 Ft-ot.

A rugik sem drágák 600 Ft-ért. Esetleg a body?Bár én is Scamp-rajongóként sok ruhát vettem ott, és tudom, hogy sok mosás után is szépek, nem is mondják meg a fiam ruháiról, hogy először vagy tizedszer van rajta, szerintem én sem kapnám meg a harmada árát sem, ha el szeretném adni...

2012. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2012. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én szinte vadiúj ruhákat adtam el, minden elkelt (vaterán meg ismerősök körében), de HÁDÁs áron, tehát lemértem és 2990 ft egy kiló ruha...

Ennél drágábban nem kellett senkinek.

Hatalmas zsák ruhákat vittek el tőlem 5-6ezer ft-ért, pedig az új áruk, háááát lehetett vagy 50-60ezer.

2012. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
én olcsóbban árulom a fiú ruhákat(body 150ft, rugi 200ft pulcsi 300-400ft naci 300-500ft kabát overál 1000ft) mégse megy el :( úgylátszik nem kell senkinek most kis ruha :( vagy inkább mindenki ingyen szeretne mindent :)
2012. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
és főleg ÚJAT INGYEN :((((((((((
2012. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én a Scamp bodykat, ami csak a fiamon volt, 400 ft/db áron adtam el. Többért nem fogod tudni, ugyanis a Scamp oldalán 800-ért már van új. Ez van...:(

Rugikat 350 ft-ért adtam el. Csak amik mesefigurásak pl. Hello Kitty, Verdák, Micimackó, azokért adnak többet. Próbáld csomagban eladni, lehet úgy jobban jársz.

2012. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát ennyiért senki nem fogja megvenni.

Senkit nem érdekel,hogy gyönyörű és megkímélt.

Nekem 62-74 es méretig a body 300ft-os darabáron, rugi 350-400 ft/db áron nem ment el, mind márkás angol cuccok,ez van.

Bezacskóztam, megy majd a barátnőimhez.

2012. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én is új ruhákat veszek ennyiért...Ezért igazán nem is nézegetem a használt ruhákat...Pláne nem 56-62-es méretből,az első garnitúra ruhája teljesen új volt a kislányomnak..(tehát még baráttól kapott sem nagyon volt benne)

Tescos rugik,bodyk akciósan 5-600ft-ért vannak,és én pl nagyon szeretem őket..C&A-ban 50%kedvezménnyel 250Ft/db áron tudok bodyt venni(dm-es kuponok)

2012. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!