Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktál készségfejlesztő...

Szoktál készségfejlesztő játékokat játszani 17 hós körüli gyerekeddel?

Figyelt kérdés
A kisfiam 17 hónapos és nagyon sokat vagyunk kint, sétálunk, játszóra megyünk, stb. Reggel felkelünk, elkészülünk, és már megyünk is le, ebédre jövünk haza, utána alszik egy nagyot, ha felébredt akkor megint megyünk le a játszóra és olyan 17-18 óra körül jövünk haza. Utána itthon vagyunk vacsiig, duplozunk, bohóckodunk, labdázunk, formabedobózunk, ilyenek. Mostanában elgondolkoztam azon, hogy lehet nem foglalkozom Vele eléggé olyan téren, hogy nem nagyon játszunk készségfejlesztő játékokat? Ez baj? Ti szoktatok? Ha igen, milyet?

2012. okt. 13. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:

A lányom most 19 hónapos, egész nyáron ugyanez volt nálunk is, mint nálatok. Egész nap kint, enni meg aludni jöttünk be. Most, hogy jönnek a rosszabb idők, már kevesebbet vagyunk kint, így mostanában egyre többször rajzolunk, gyurmázunk. Próbáltunk festeni, de ott csak az ecset vízbe mosása érdekelte. :)

Ezen kívül nem nagyon szoktunk más fejlesztő dolgot csinálni. Vagyis de, olvasni szoktam neki rengeteget, mert azt imádja.

Mondjuk én annyiból vagyok könnyebb helyzetben, hogy ő most lett bölcsis, így ott majd nagy valószínűséggel bejönnek a képbe a készségfejlesztő játékok is.

2012. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!