Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szopi és tápszer sem kell...

Szopi és tápszer sem kell neki, mit csináljak?

Figyelt kérdés

6,5 hós, már 5 hósan elkezdtem a hopzzátáplálást, és most ott tartunk,hogy akármennyire is éhes a cici nem kell neki, azt csak szomjúságra használja, még van egy csomó a cicimben és elfordítja a fejét, ennek ellenére, ha pépet, vagy főzit adok, bevág egy üveggel.Próbáltam, hogy legalább akkor csak reggel és este menjen tápszer, de még csak bele sem kortyol./3félét kipróbáltam/

Volt valaki így, és mit csináltatok/csinálnátok ebben a helyzetben?

Elég, ha reggel este tejpépet kap a többi meg főzi meg gyümi???/végül is a tejpépnek is tápszer az alapja.../


2012. okt. 13. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
te csak feld le a tejed, és keverd bele a főzelékbe, gyümölcshöz.
2012. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem kell megijedni ettől, szinte minden baba átesik ezen a hozzátáplálás elején :)

ez egyfajta cumizavar, most a kanál bezavart és azt részesíti előnyben. ha van tejed akkor hagyd a tápszert, minek? úgy se issza meg, csak a pénzt dobálod. kajálás után kínáld meg cicivel, 5x pedig adj neki szilárdat. ebédre vacsira főzeléket, 10óraira és uzsonnára gyümölcsöt, reggelire pedig tejpépet és tedd cicire amikor csak tudod.

ennyi bőven elég, 2-3 hét és újra el fogja fogadni! :)

2012. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!