Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer kérdés: ti adnátok...

Tápszer kérdés: ti adnátok párhuzamosan 2 fajta tápszert? Részletek lent.

Figyelt kérdés
3 hónapos múlt a babám és eddig Milumil komfort 1 tápszert evett (előtte BEBA-t) és ez vált be hasfájásra, meg tudott tőle kakilni, de most hogy elmúlt a hasfájás és elmúlt 3 hónapos írattam fel neki Milumil 1 Optimát, ez már nem HA-s és nem speckó tápszer hasfájásra, de nagyobb kiszerelés 900 g és olcsóbb is, 900 Ft, a másik pedig 600 g és 2000 Ft körül van. Szóval arra gondoltam, hogy napi 6-szor eszik 150 ml-t, hogy kétszer adnék neki a Komfort 1-ből, a többi étkezést pedig az optimából. Szerintetek lehet így? Vagy inkább teljesen próbáljak meg áttérni az Optima 1-re, ha nem lesz gond vele? Valami adott így vegyesen? Köszi!

2012. okt. 5. 19:48
 1/4 Vörös-Tóth Ráhel válasza:

én idősebb babáknak bár, de adtam 2 féle tápszert, most 1 évesek az ikreim és a Beba2 Ha-ból még maradt, de mellé már a Milumil 3-ast is adom, van hogy egy étkezésen belül is összekeverem, van hogy külön étkezésekre bontom


szerintem vegyítheted neki, ha meg változást tapasztalsz úgyis leállsz vele, ja estére azért a hasfájás ellenit add, ne estére kísérletezz, legyen inkább nyugis az éjszaka, minden kísérletezést nappalra időzítettem

2012. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hetes koráig még szopizott is (valamennyit), de 3 hetes korától már inkább tápis volt. Hipp Plus 1-eset kapott reggeli első tápinak, azután a többi étkezése Mildibé 1 (most már azt hiszem Milupa 1 a neve) volt. A Hipp Plus 1 a kakinak tett jót, a Mildibé pedig a Hipp-ben lévő lactobacillusoknak adott táplálékot (FOS és GOS), és finom is volt, ízlett kisfiamnak mindkettő. 9 hónapos koráig kapta így, aztán már váltanunk kellett ízesítettre, azt még 13 hónapos koráig fogadta el. Úgyhogy nem kell feltétlen csak egyfajta tápit adni. De a kettőt én nem kevertem össze, egyszer kapott Hipp-eset, a többi Mildibé volt.
2012. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6x 150ml??az igen nekem is ennyi idős a kiscsajom de 4x 14 ml eszik már pár napja bukik is néha!ja de 5700gr volt 8 hetesen
2012. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lemaradt a 0 szóval 4x 140 ml
2012. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!