Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Alma- répa kostólgatás után mi jön? Milyen gyümölcs? 4 hós a lányom! Banánt is kapott de szerintem attol fáj a pocakja lehetséges?
2012. okt. 15. 03:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem adnék neki banánt, nálunk legalábbis mindig hasfájás as kaki-nehézségek jöttek. De például a sütőtök-pürét nagyon szerette. A krumpli is mindig szorulást okozott, igaz, én szoptattam 8 hónapos koráig, igy nem volt olyan fontos a hozzátáplálás.

Itt egy táblázat, mit és mikortól ehet a baba:

[link]

2012. okt. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
* nem volt olyan fontos a KORAI hozzátáplálás. Csak 5,5 hónaposan kezdtunk gyümölcsöket enni, 7 hónaposan krumplipürét és a többit
2012. okt. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lányom elöször szopik és rá 1-1,5 órájára kap alma-répát hogy szokja. Nagyon pici banánt kapott bele és alig akart elaludni az este meg nyügös volt. Gondolom fájhatott a pocakja.
2012. okt. 15. 05:37
 4/6 kíváncsicska ***** válasza:
100%

Ha van elég tejed ne adj neki még mást..De ha mindenképp ragaszkodsz a kóstoltatáshoz,akkor a nestlé hozzátáplálási táblázata szerintem elég jó

[link]

2012. okt. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a nestlés táblázat alapján haladtunk. A bánáén valóban kritikus, nálunk szorulás lett elsőre belőle, meg hasfájás. Akkor inkább bár barack.

De ha szopizik, nyugodtan várhatsz vele, pláne ha csak 1 óra után adsz neki valami kis kostolni valót.

2012. okt. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A linket nem tudom megnyitni mert telóról vagyok majd beírom simán.1 órát azért várunk mert nehogy összevesszem a tejjel. Nem szeretném ha hasmenése lenne :).

Köszönöm a válaszokat

2012. okt. 15. 11:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!